אירוויזיון 2019

המדונה נחתה בישראל

לפני זמן קצר נחתה הזמרת מדונה בישראל במטוס הפרטי של סילבן אדמס שסייע במימון הגעתה לישראל, לקראת הופעתה המתוכננת בגמר האירוויזיון שיתקיים במוצאי שבת בתל אביב. את מדונה מלווה מנהלה האישי גיא עוזרי ועל הפקת ביקורה אמונים דני בן נעים ולייב ניישן ישראל – גיא בסר ושי מור יוסף.

מדונה. צילום ע
מדונה. צילום ע"י chrisweger מאושר ברשיון CC

מיד עם נחיתתה היא עברה למלון דן בתל אביב שם אורגנה עבורה ועבור פמלייתה קומה שלמה של סוויטות במלון.

נקלטה בעדשה, מדונה יורדת מהמטוס הפרטי בנתב
נקלטה בעדשה, מדונה יורדת מהמטוס הפרטי בנתב"ג הערב

זמן קצר לפני שיצאה בטיסה לישראל מסרה הזמרת מדונה הצהרה לסוכנות הידיעותצ רויטרס כדלקמן – "לעולם לא אפסיק לעשות מוזיקה כדי להתיישר עם אג'נדה פוליטית כלשהי, וגם לא אפסיק לצאת נגד הפרת זכויות אדם, לא משנה היכן בעולם הן מתרחשות, הלב שלי נשבר בכל פעם שאני שומעת על חפים מפשע שמקפחים את חייהם באזור, ועל האלימות התכופה שנועדה לשרת אג'נדה פוליטית של אנשים שמרוויחים מהקונפליקט עתיק הימים, אני מקווה ומתפללת שנשתחרר במהרה ממעגל ההרס הנורא, וניצור שביל חדש למען השלום".

כזכור אתמול פרסמנו כאן כי סוגיית הגעתה של מדונה לתל אביב נסגרה וסופית והצוות שלה כבר בדרך לכאן. כאמור מחר ימשיכו אנשי צוות ההפקה המלווים את הזמרת לדאוג להמשך הקמת התפאורה והמתקנים הייחודיים שילוו את הופעתה הקצרה אך הזוכה לחשיפה כלל עולמית בזמן אמת אל מול קהל יעד של יותר ממאתיים מיליון צופי שידורי האירוויזיון ברחבי העולם.

במקביל יסגרו ככל הנראה הקצוות בנושא החתימה על החוזה מול איגוד השידור האירופאי על מנת שהיא גם תוכל לעלות על הבמה, חוזה שבמסגרתו יטופלו ענייני זכויות השידור והשימוש הלאה בחומרי הוידאו מתוך המופע…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: