סיקור הופעות

הנועם שבנועם

נועם קליינשטיין חוגגת את השקת השיר "הנה הוא חוזר" במופע בכורה בתאטרון תמונע, רביעי, 17.04.2019. השדרן והעורך המוזיקלי המיתולוגי טוני פיין הגיע למופע כדי להאזין וחזר עם המראות והקולות.

נועם קליינשטיין בתמונע. צילום טוני פיין
נועם קליינשטיין בתמונע. צילום טוני פיין

האמת, המופע של נועם היה על הכוונת של הבלוג כבר מהרגע שהשיר הטרי יצא לאור בתצורת קליפ, בכל זאת, הבת של, ריטה, רמי, האחות של, משי, סוג של שושלת, נצר וכו', הניחו כאן איזה מילים שיתאימו, ברור שמדובר במופע שאסור להחמיץ. אך תכניות לחוד ומציאות לחוד, בעוד שאמש "נאלצתי" לתעד את המופע של מארק מארטל בהאנגר 11, טוני פיין לקח על עצמו את המשימה החשובה להגיע, לתעד ולחזור עם הראיות שאכן השושלת לבית קליינשטיין יאהן פרוז מצמיחה פרחים איכותיים…

נועם קליינ שטיין בתמונע. צילום טוני פיין
נועם קליינשטיין בתמונע. צילום טוני פיין

ובתכלס, נועם, רק בת 18, עדיין תלמידה החובשת את ספסל הלימודים במגמת המוזיקה בתיכון אלון לאומנויות ברמת השרון, אך עם טונות של כשרון אשר שוחררו ביצירת השיר הטרי "הנה הוא חוזר" שהופק בידי אלון לוטריגר, ועוד כמה שירים שטרם נחשפו באופן רשמי, נועם כותבת, מלחינה, מנגנת בפסנתר, מעבדת ומבצעת.

נועם קליינשטיין בתמונע. צילום טוני פיין

אמש היא תפסה את קדמת הבמה בתאטרון תמונע, סוג של בית להשקות קאמריות של יוצרים צעירים באווירה של משפחה וחוג חברים כשהיא שרה משיריה ומנגנת על פסנתר חשמלי מלווה בהרכב נגנים הלומדים לצידה במגמת המוזיקה, נועם אבידור בקלידים ושירות, עילי סהר בגיטרה, נועם בן עומרי בגיטרת בס, יובל גבעון על התופים, הגר דורון ועמית בכר בקולות שירה.

נועם קליינשטיין בתמונע. צילום טוני פיין

את השיר החדש, בצעה נועם פעמיים, הן במהלך המופע והן כהדרן חגיגי בסופו. באופן אישי יכול הבלוג רק להתקנאות בטוני פיין שהיה במופע וזכה לבכורה. האמת שאין זו הופעתה הראשונה של נועם על במה, את הטבילה הראשונה היא עברה בגיל 14, כאשר נחשפה מעל הבמה במופע של אביה, רמי קליינשטיין באמפי שוני וזכתה לתשואות רבות מהקהל כשבצעה שיר מקורי שהיא כתבה והלחינה – "זמן", מאז הספיקה להשתתף בהופעות נוספות במה שקרוי "פה ושם…."

נועם קליינשטיין בתמונע. צילום טוני פיין

אכן, זו בסך הכל שאלה של זמן עד שנועם תצטרף לשורה ארוכה של יוצרים כותבים ומבצעים שמותירים גוון של איכות בצלילים שנשמעים כאן…

לחצו לצפייה בגלריית התמונות מהמופע

וידאו

 

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: