סיקור הופעות

הצבעים והצורות של טל לוטן

טל לוטן חוגגת את השקת אלבום הבכורה "צבעים וצורות" במופע במועדון לבונטין 7, רביעי, 10.04.2019. השדרן והעורך המיתולוגי טוני פיין הגיע וחזר עם המראות והצלילים.

נפתח עם המילים שנכתבו בבלוג אודות טל לוטן בשלהי הקיץ האחרון – "טל לוטן יוצרת, פזמונאית, מלחינה וזמרת המגישה טקסט ישיר ובלתי מתחנף המלווה במלודיה רוקיסטית בטוחה, על פי טל אלבום הבכורה שלה יצא באופן ייחודי בשלושה חלקים – הראשון יוקדש לקווים, השני לקוביות והשלישי למשולשים, כאשר כל חלק יהווה בעצם אלבום בתצורת EP בן ארבעה שירים בהפקה מוזיקלית שונה. כפי שהאזנתי עד עתה אזי אכן יש למה לצפות".

והנה כעת האלבום הפך למוחשי, ושלושת החלקים אוחדו לכדי אלבום אחד שלם הכולל תריסר שירים אולם את ההפקה המוזיקלית של כל חלק מתוכנית המקור היא מסרה למפיקים שונים, הראשון – קוביות בהפקת ארז יולביץ׳, השני – קווים בהפקת מאור אלוש, השלישי – משולשים בהפקה של טל לוטן ולהקת משולשים. על פי דבריה של טל היא ביקשה לחקור כיוונים שונים בתוך סוגת מוזיקת האינדי והרוק.

ביום רביעי היא חגגה כאמור את השקת האלבום כשהיא מלווה בלהקת המשולשים בה מנגנים רעות זורמן בגיטרות ושירה, ג'וני קצין בגיטרות וקלידים, נדב ברכה על התופים ושירה, כאשר אליהם מצטרפים האורחים עידן אלתרמן וארז יולביץ.
לחצו לצפייה בגלריית התמונות המלאה מהמופע

וידאו

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: