חדשות הסצנה

הטיסה יוצאת מטרמינל 4

חגיגת הפתיחה הרשמית של טרמינל 4, מועדון ההופעות החדש במתחם התחנה התקיימה אמש אחרי מספר ימי הרצה, רינה לדין ומוטי קמחי נשלחו לבדוק מי האמנים שבאו לחגוג עם הקהל הרב שמילא את המקום, הכניסה חופשית על פי הזמנה…

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אחזור בקצרה על הסיפור, הרי ביקרתי במועדון ממש לפני יממה אחת, במוצאי שבת חגגו יובל צוק בעל המועדון יחד עם כמה מאות חובבי מוזיקה וותיקים את פתיחתו של טרמינל 4 במתחם התחנה המרכזית, המועדון המהווה המשכו הישיר, הגדול יותר והעדכני יותר של מועדון שבלול בנמל תל אביב שהיה במשך שנים רבות הבית למופעי ג'אז ובלוז.

את אירוע הפתיחה סימנו הופעות שהתקיימו הן על הבמה בתוך חלל הטרמינל ששימוש בעבר כאחת מתחנות המעבר של מסילת הרכבת העותמנית שהגיעה עד רציפי נמל יפו, והן הופעות שהתקיימו בשטח הפתוח בצמוד למבנה.

בין המופיעים נצפו חברי הרכב הקאברים הוותיק "שליחי הבלוז" בראשם צ'לי סיגלסקי, הגיטריסט הקבוע, אורחים בהפתעה כגיטריסט הוותיק מורדי פרבר, זמרים כדני שושן, עוזי פוקס ועוד. את המראות והקולות מביאים כאמור רינה לדין ומוטי קמחי שהיו במקום כנציגי הבלוג, מזל טוב ליובל צוק ולמועדון החדש, כעת אפשר לצאת לדרך החדשה ולסגור הרבה בוקינג בהפתעה!!!

 

רינה לדין

אוהבת לשדך בתים לאנשים ואנשים לבתים, אוהבת מוזיקת ג'אז, חיה ונושמת אותה.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: