חדשות הסצנה

הדג נחש מציגים: הפסטיבל החברתי הראשון

מסיבת החברה הישראלית  של להקת הדג נחש המציינת מעל שני עשורים לקיומה תערך עם שורת אורחים חשובים בתאריך 13 ביוני בלייב פארק ראשון לציון. כל הפרטים.

הדג נחש לוגו פסטיבל חברתי

אנחנו מדברים על מופע גדול ומושקע במיוחד, בו יחגגו חברי הדג נחש עם מיטב האמנים החברים שלהם, יחד עם 19 מהארגונים החשובים לשינוי חברתי וארגוני חברה אזרחית בולטים מכל הסוגים וכמובן לפני הכל, עם הקהל שלהם.

הערב החגיגי יכלול חיבורים חד פעמיים עם – דני סנדרסון, Balkan beat box, התקווה 6, נצ'י נצ', דיקלה, full trunk, פלד, אסתר רדא, דקלון, תאמר נפאר, אקו, תזמורת פירקת אלנור.

את האירוע תפתח הופעת ההרכב פלא אוזן.

אז למה הטייטל " מסיבת חברה ישראלית" ? כי ככה זה עם הדג נחש..  הם תמיד יחשבו לא רק על עצמם, אלא גם על כולם. הם הזמינו את נבחרת ארגוני החברה האזרחית  והעמותות  בישראל לחגוג עימם  ולהיות נותני החסות המרכזיים

לקראת הערב החגיגי, הדג נחש התגייסו  לסייע לכל ארגון חברה אזרחית כי נאה דורש… וצילמו עם כל אחת מהן סרטון המציג את פעילותו הסרטונים  יתחילו  לרוץ  בקרוב..

הארגונים שהתגייסו עד כה לפסטיבל החברתי הראשון: אימאג'ין העצמה במוזיקה # עמותת איגי # בת- קול # בית הגפן # הקרן החדשה לישראל # בית לכל ילד  # לקט ישראל #קסם חברתי # מכון הערבה ללימודי הסביבה # מגמה ירוקה # מתנ"ס נווה יוסף # דרכנו – יוצאים לפעולה # עמותת סקול האוס # עמותת תנועת תרבות #  י"ב בחשוון – התנועה לחיזוק הסובלנות בחינוך הדתי# בית אקשטיין # בית תפילה ישראלי# הגל שלי

ועוד.. (בקרוב יצטרפו ארגונים נוספים.)

 

אז מה זה "מסיבת החברה הישראלית"?

מידי יום, משפיעים ארגוני החברה האזרחית בישראל על חייהם של מיליונים. 15% מכוח העבודה הישראלי מועסק בעמותות. אנו שומעים רבות על ה"סטארט אפ ניישן", ובצדק, שכן ההייטק הישראלי הגיע להישגים מרשימים ביותר בעשורים האחרונים, אבל אנחנו אף פעם לא שומעים על כך שאנחנו גם "עמותה ניישן" ושבזכות הארגונים לשינוי חברתי והעמותות, משתפרים חיי כולנו בכל תחום אפשרי.

שירת הסטיקר 2019 חוגגת את התופעה המאוד ישראלית ומאוד ייחודית הזו. יש בישראל רצון טוב, יש בישראל מחויבות לשינוי, יש בישראל ערבות הדדית, יש בישראל חשיבה מחוץ לקופסא, יש בישראל חדשנות ויזמות ואת כל אלה ניתן למצוא, ובשפע, בארגונים ועמותות אלו.

הדג נחש, שקמה בשנת 1996, תמיד הייתה בעלת אג'נדה חברתית ותמיד הזדהתה עם כל הכוחות בחברה הישראלית שמטרתם לעשות טוב.

  • בחודשים לפני המופע – הדג נחש יפתחו במסע ברחבי ישראל ויבקרו את הארגונים בפעילות שלהן.

פעילויות אלו עם העמותות יצולמו ויהפכו לסרט שיוקרן  כחלק מקידום המופע.

  • כל אדם שיקנה כרטיס להופעה יוכל לתרום לאחת הארגונים המשתתפים: אם על ידי החלטה עצמאית או

על ידי תרומה הקבועה במחיר הכרטיס.

ובתכלס – כאן רוכשים כרטיסים ויפה שעה אחת קודם!!!

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: