כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

ישי ושיר לוי – משהו טוב

אב ובנו נפגשים בדואט חדש – "משהו טוב" שאת מילותיו ולחנו כתבו יחדיו רותם כהן ואבי אוחיון מבוצע בידי ישי ושיר לוי בהפקתו המוזיקלית של יעקב למאי.

זה לקח הרבה זמן, זה לא הזמן ולבטח לא המקום להיכנס אל תוך רכילויות זולות מעבר לעובדה כי עברו שנים רבות עד שנוצר החיבור המרגש הזה בו ישי ושיר לוי, אב ובן, שניהם נמנים על הזמרים, הווקאליסטיים האיכותיים, הפותחים את רגשותיהם וסודותיהם החל מילדותו של שיר באמצעות המילים והלחן שנתפרו כחליפה בהזמנה במיוחד עבור השניים.

במהלך מפגש שהתקיים אתמול בבוקר באולפן ההקלטות של מפיקו המוזיקלי של השיר, יעקב למאי, הגיבו השניים בין היתר גם על השאלות מדוע לקח כל כך הרבה זמן לצמיחתו ולידתו של הדואט הזה, ישי שהעתיר במופגן המון אהבה על ראש בנו, חשף בפני כי אכן הם חיפשו זמן רב את הכותבים המתאימים שידעו להציג בפניהם את הטקסט שיהיה הכי תואם עבורם, עבור הווייה האישית שלהם עד ששיתוף הפעולה של רותם כהן ואבי אוחיון קרם שיר ומנגינה.

כך ישי לוי –  "שיר הוא בשר מבשרי. דם מדמי. הוא אחד הזמרים הטובים שיש לנו בארץ ואני גאה בו, כמו שרק אבא יכול להיות גאה בבן שלו. אחרי כל כך הרב זמן שמספרים את הצד שלו ואת הצד שלי ומנסים להציג את הסיפור המורכב שלנו, קיבלנו הזדמנות לתת קודם כל אחד לשני מתנה גדולה, את האמת. החיבור הזה מרגש אותי מאוד. המילים המדויקות והלחן הזה שבועט חזק בחזה. היה לי ברור שזה יקרה, מתישהו. אבל כמו כל דבר שצריך לקרות, הזמן מכתיב את שלו. השיר הזה הוא לא רק הסיפור של שיר ושלי, הוא סיפור אהבה של אבא ובן. סיפור על כוח שיש באהבה ללא תנאים"

גם שיר לוי ממשיך אחרי אביו –  "לשיר עם אבא שלי זה מאד מרגש אותי. זה הכי טבעי בעולם מבחינתי, אבל זו הפעם  הראשונה שאנחנו מוציאים שיר משותף, מקורי. אני מאד מחובר לשיר ולדרך מלאת האהבה שבה הוא מציג את הסיפור שלנו. אבא שלי הוא אחד הזמרים הטובים ביותר בעיניי ואני לומד ממנו המון.  אני שמח ומתרגש מהשיתוף פעולה שלנו."

את הרומן הרומנטי הזה היינו כאן בבלוג שמחים לראות הופך לסבב הופעות משותף!!!

הנה כמה רגעים שלכדנו באולפן במהלך המפגש, צילום – יובל אראל.

וכמובן הקליפ לשיר החדש, תלחצו פליי ותאזינו, בימוי – עוזי ג'ורג'.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: