הופעות בינלאומיותסיקור הופעות

צוענים, מלכים, רומבה ומירי מסיקה

המופע של הג'יפסי קינגס עם אנדרה רייס בהאנגר 11 בנמל תל אביב במוצאי שבת 16.03.2019 פתח את סבב ההופעות המתוכנן של אשפי הלהיטים שככבו בשנות השמונים בעולם הלטיני ובכלל, מירי מסיקה התארחה. נכח תיעד ומדווח – יובל אראל.

בפני האנגר מלא עד אפס מקום (סולד אאוט) נפתח אמש סבב ההופעות המתוכנן של הג'יפסי קינגס, בראשותו של אנדרה רייס, הנמנה על האחים בני משפחת רייס, הלו הם אותם נגני רומבה ופלמנקו שכבשו את העולם כבר בשנות השמונים עם שורת להיטים בלתי נשכחת כ"במבולאו", "ג'ובי ג'ובה", "וולארה" ועוד.

לפני עלייתם לבמה ובעוד הקהל הרב ממשיך לזרום פנימה אל ההאנגר למרות מזג האוויר הסוער שבחוץ התקיימה חגיגה לטינית עולצת בניצוחו של קיקה סמואל ולהקת רקדניות סמבה שדאגו במשך שעה ארוכה שהנוכחים ירקדו וישירו ממיטב הלהיטים הלטינים של אז ושל עכשיו, מעין קרנבל.

עם תחילת המופע בשעה עשר בדיוק ובמשך שעתיים תמימות בצעו אנדרה וחבורת הנגנים השמחה ממיטב השירים שהפכו את משפחת הצוענים הקטלונית לאחד ההרכבים הכי פופולריים בעולם הלטיני. את הפינאלה של המופע, או כפי שהיא הגדירה זאת בעצמה, "השמנת של הקצפת", קיבלו הצופים בהדרן כאשר מירי מסיקה הצטרפה אל החבורה השמחה הזו על הבמה לשירים המסיימים את החגיגה. היה פאן במקסימום, תנו לתמונות ולקטעי הוידאו להעביר אליכם את החוויה.

ההרכב שכאמור פתח אמש את סבב הופעותיו ממשיך הערב הלאה, כל הפרטים על היכן ומתי כאן.

קטעי וידאו מהמופע

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: