חדשות הסצנה

לילות יוון…

מאז ימיו העליזים של הזמר המיתולוגי אריס סאן בשנות השישים זו עובדה ידועה כי עמישראל אוהב את המוזיקה היוונית, כעת אפשר להכריז על שני שיתופי פעולה הצפויים בין כמה מהשמות המוכרים בשדות הזמר הימתיכוני המקומי לבין שניים מהכוכבים של יוון, כל הפרטים.

הזמר היווני קונסטנטינוס ארגירוס יגיע לישראל למופע עם אייל גולן ומשה פרץ. האחרון כזכור ערך ביקור ביוון לפני כחודש והצטרף לדואט עם הזמר היווני. השלושה ישלבו במופע את להיטיהם בביצועים משותפים – לצד ביצועי סולו.

כחלק מהחגיגה היוונית הצפויה תהפוך רחבת הלובי של הארנה למתחם קולינרי ים תיכוני כחלק מקבלת הפנים לפני המופע ותאפשר לחוות מקרוב את הטעמים והריחות של המטבח היווני.

על הבאתו לירושלים אמונה החברה העירונית ירושלים ביוזמת ראש העיר משה ליאון

מתי והיכן? יום חמישי 11 באפריל, פיס ארנה ירושלים | 19:00-20.30  קבלת פנים בסגנון טברנה יוונית | 21:00 תחילת מופע

לכרטיסים – באתר בימות או בטלפון *6226  | אתר זאפה או בטלפון *9080 | מחירי הכרטיסים: 159- 299 ₪  על פי המיקום

 

הזמר היווני ניקוס ורטיס חוזר לישראל למופע אשר אורכו כשעתיים וחצי ויכלול את מיטב הרפרטואר של ורטיס בעיבודים מיוחדים בליווי להקה בת 25 נגנים ואירוח מיוחד של איתי לוי.

מתי והיכן? יום רביעי, 19 ביוני 2019, היכל מנורה מבטחים, תל אביב

על הבאתו לתל אביב אמונה חברת EGOeast הפקות.

מחירי הכרטיסים החל מ290 ש"ח על פי המיקום באולם. ניתן להשיג כרטיסים באתר קופות לאן או בטלפון 8780*

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: