חדשות הסצנה

פסטיבל פסנתר 360 מעלות בלבונטין 7

פסטיבל פסנתר 360 מעלות  חוזר ללבונטין 7, ל-11 ימים גדושים בהופעות ייחודיות של אמנים מובילים ממגוון סגנונות עם ביצועים מיוחדים, שיתופי פעולה ואירוחים בלתי  צפויים והפתעות נוספות, סייב דה דייטס – בין התאריכים 9.4 – 30.3.

בין האמנים שיופיעו השנה בפסטיבל: דניאלה ספקטור, נעם רותם, היללה,  עינב ג׳קסון כהן שתארח את קרני פוסטל, איה כורם, זאב טנא ואודי בונן, פלורה, עדי רנרט, איה זהבי פייגלין ועוד.

פסטיבל 360 מעלות מציב את הפסנתר במרכז, תרתי משמע: במשך כל ימי הפסטיבל, הפסנתר ממוקם על רצפת הלבונטין, כאשר הקהל  מתאגד מסביבו ב-360 מעלות. הפורמט המיוחד הזה מייצר אווירה קסומה ואינטימית, בה הקהל מקיף את האמנים וקרוב אליהם מרחק נגיעה.

בפסטיבל, הפסנתר מקבל את מלוא הפוקוס בהופעות מזוויות חדשות ומאתגרות. דרך קשת רחבה של ז'אנרים מוזיקליים, הפסטיבל מציג את הפסנתר ככלי הוורסטילי ורב הפנים שהוא.

השנה יופיעו בפסטיבל מיטב האמנים, שמכינים לקראתו עיבודים וביצועים מיוחדים והפסנתר הוא חלק בלתי נפרד מיצירתם.

כרטיסים: https://www.eventer.co.il/user/levontin7?tag=360

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: