אירוויזיון 2019חדשות הסצנה

שערוריית הכרטיסים למופעי האירוויזיון

תאגיד השידור הודיע למשרד הכרטיסים לאן כי מכירת הכרטיסים לאירוויזיון מוקפאת עד להודעה חדשה!!!

נציגי תאגיד כאן הודיעו היום ללאן , המשרד שנבחר במכרז למכירת כרטיסי האירוויזיון, כי עליו לעצור את המכירה, לאחר שמערכות הפיקוח והבקרה מטעם הנהלת התאגיד העלו חשש לאי סדרים ופגמים בהליך המכירה שבוצע מטעם לאן.
מערכות הפיקוח של התאגיד זיהו ניסיון של גורמים שונים להתערב בהליך המכירה והעלו ממצא לפיו יש חשש כי מאות כרטיסים, בשווי של מאות אלפי ש"ח ובמקומות הטובים ביותר באולם, נמכרו לבכירים בעולם התקשורת והספורט במקום לציבור הרחב, וזאת בניגוד מוחלט להנחיות מועצת התאגיד.

כפי שכבר פורסם הכרטיסים לגמר , שנמכרו בסבב המכירה הראשון ,אזלו תוך דקות. התאגיד מודיע כי מכירת הכרטיסים מוקפאת עד לבדיקת הנושא ובמידה וימצא כי כרטיסים נמכרו שלא כדין התאגיד יפעל להשבתם למכירה ליעדם המקורי – הציבור הרחב.

כאן בבלוג עקבנו אחר מכירת הכרטיסים ברשת וגם אנחנו הבחנו כי הודעות רבות אודות מכירה של כרטיסים בידי אנשים פרטיים, מה שקרוי בעברית פשוטה וברורה – ספסרות! התפרסמו בעמודי הפייסבוק הרלוונטים, כן עולה כי המשטרה פתחה בפעולות חקירה כדי לאתר את האנשים שמספסרים בכרטיסים…

עדכון (19:40) במהלך ראיון שהתקיים בתכנית הכלכלית של ערוץ קשת עם אבי מסינג מנכ"ל משרד הכרטיסים לאן הוא מסר כי לא נפל רבב בהתנהגות משרדו ואת ההאשמות יש להפנות לעבר תאגיד השידור כאן ואנשיו.

המשך יבוא…

 

 

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: