חדשות הסצנה

אגדות ליברפול בתל אביב

להקת המחווה לביטלס "Liverpool Legends" מגיעה לישראל לשתי הופעות בתל אביב וחיפה באפריל השנה, כל הפרטים.

Liverpool Legends
להקת ליברפול לג'נדס עם הלהיטים הכי גדולים של הביטלס מגיעה לשתי הופעות בישראל, בתאריך 10.04.19 בהיכל התרבות בת"א ובתאריך  11.04.19 במרכז הקונגרסים בחיפה. הלהקה נוסדה לפני 12 שנים על ידי הגב' לואיז האריסון , אחותו של אגדת הביטלס ג'ורג' האריסון. 
ארבעה מוזיקאים ושחקנים נבחרו להיכנס לנעליהם הגדולות של חברי הלהקה הגדולה בתבל – הביטלס. כך לואיז האריסון על הפרויקט המוזיקלי – " חברי ההרכב כל כך דומים לחברי הלהקה המקורית שלעיתים אני מרגישה כאילו אני נמצאת במין מנהרת זמן והנה אני מבלה עם אחי ג'ורג' ושאר חברי הלהקה . חברי הליברפול לג'נדס כל כך מוכשרים ואותנטיים ואני משוכנעת שאחי ג'ורג' היה שמח לנגן איתם"

להקת הליברפול לג'נדס הופיעה זו השנה הרביעית ברציפות מול קהל של 68,000 איש (כמות קהל גדולה יותר  ממה שהביטלס הביאו בקונצרט המפורסם באצטדיון שיאה) ולאחרונה , נבחרה הלהקה כלהקת הקאוורים האותנטית והטובה ביותר של הביטלס על ידי המפיק האגדי מר ג'רי ברוקהיימר.
הופעתם משלבת את הלהיטים הכי גדולים של להקת הביטלס מכל אלבומייהם  תוך הקפדה על פרטים וניואנסים מוזיקליים, החלפת תלבושות ושימוש בכלי נגינה וינטאג'ים. כל זאת בשילוב של קטעי וידיאו אותנטיים.
זהו ביקורם השני בישראל לאחר שהופיעו במסגרת פסטיבל הביטלס בחולון בשנת 2010 ומלאו פעמיים סולד אאוט.

על הבאתם ארצה אמון המפיק מריו ארלובסקי ומשרד טאלנט מיוזיק איוונטס בע"מ

מכירת הכרטיסים באמצעות משרד "לאן" בטלפון *8780 ובאתר www.leaan.co.il
מחירי הכרטיסים על פי המיקום באולמות נעים בין 199 ₪ – 399 ₪

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: