קליפים חדשים

סטטיק ובן אל תבורי @ עדן בן זקן @ סטפן לגר – יאסו

לפני רגעים ספורים שודר לראשונה ביוטיוב השיר והקליפ החדש של סטטיק, בן אל תבורי, עדן בן זקן וסטפן, השיר העונה לשם יאסו, מלווה קליפ מושקע מאד כאשר העיצוב והקמות הסט נערכו כשלושה ימים באולפן ושבוע במפעלי הייצור. ההפקה הגדולה כללה ארבעה סטים שונים לכל אמן כשהעיצוב מיוצר בעבודת יד ע"י אנשי ארט. כנהוג בקליפים של סטטיק ובן-אל, הסטים והבגדים של האמנים נתפרו במיוחד עבור הקליפ. את מילות השיר כתבו והלחינו סטטיק ג'ורדי וסטפן שאמון גם על העיבוד וההפקה המוזיקלית. רומן בוצ'אצקי אחראי על בימוי הקליפ. אם אתם בגיל הנכון לכו לרקוד.

קצת נתונים: עם תחילת השידור שהיה מיועד לאנשי התקשורת צפו בו מעל 300 צופים, בסיומו שך השידור הראשוני המספר כבר עמד על 13 אלף…וזה ממשיך.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: