קליפים חדשים

אברהם טל – לי זה לא מספיק

הקליפ הראשון של השנה האזרחית החדשה כל כולו של היוצר והזמר אברהם טל, הפעם יוצר  אברהם חיבור עם פנים נוספות של אמנות, מדובר בשיתוף פעולה המתועד בווידאו בין טל והיצירה של הפסלת חן זיו – "התקלפות". מדובר בעבודה המציגה חיבור בין אמנות הצלילים לאמנות פלסטית.

השיר נכתב בידי אברהם והלחן נוצר יחד עם ג'וני גולדשטיין שאחראי גם על העיבוד וההפקה המוזיקלית. הקליפ המלווה נוצר בידי הצלמת זוהר רון ובבימויה של הפסלת חן זיו.

כך אברהם טל מספר על השיר החדש – ""לי זה לא מספיק" היא היצירה המוסיקלית הראשונה בפרויקט המרגש הזה, שמרחיב את גבולות העיסוק שלי ופותח בפני צוהר לעולמות אומנותיים נוספים ומעצימים: הפיסול, הווידאו והצילום.  אני שמח לתת לכם את ליבי בשיא עוצמתו, המוסיקה, האמנות והחיים אחד הם בשבילי, מסע מופלא ומרתק, אור וחושך, שמחה וכאב, חיים."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: