סיקור הופעות

שרים הדודאים בשנת 2018

ישראל גוריון ואסף אמדורסקי משיקים במופע חגיגי את אלבומם החדש ישראל גוריון אסף אמדורסקי וחברים 'שרים הדודאים' ומארחים את ריף כהן, שלומי שבן ויהודה פוליקר, שלישי, 27.11.2018 תיאטרון גשר. הצלמים אליצור ודורון ראובני מביאים את המראות והקולות.

בעקבות הצלחתו של האלבום הראשון לפני חמש שנים, המשיכו ישראל גוריון ואסף אמדורסקי את פרויקט המורשת של הצמד המיתולוגי בו נטלו חלק ישראל ובני, אביו של אסף, והוציאו אלבום שני בסדרה עם שירים המעובדים ומופקים בקפידה תוך שימור רוח היצירה המקורית.

אמש התקיים המופע לציון השקת האלבום כאשר ישראל גוריון, בגיל 83, לצידו אסף אמדורסקי, בלוויית הרכב נגנים שכלל את רון אלמוג בגיטרה אקוסטית, אבי בורוכוב בקונטרבס, אסף תלמודי בקלידים ואקורדיון ושקד פורמן על התופים הופיעו אל מול אולם נגה בתיאטרון גשר כשהוא מלא (סולד אאוט). במהלך המופע הצטרפו לצמד שלושה אורחים חשובים באמת – ריף כהן, יהודה פוליקר ושלומי שבן, הפקת המופע ניצלה את ההזדמנות לחגוג יום הולדת 83 לישראל גוריון עם עוגה ונרות אל מול הקהל, מזל טוב ישראל!!!

הופעות נוספות הצפויות בסבב הנוכחי: 10.12, אלמא, זכרון יעקב | 19.12, גריי, יהוד | 14.3, אולם המופעים קיבוץ יפעת

וידאו

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: