דיווח מהשטחהופעות בינלאומיות

מסיבת הלילה של גואטה

תריסר אלפי אנשים הצמאים להרקדה המונית עם המאסטר של הרייבים שאי פעם הגיחו לישראל – דיוויד גואטה, החלו למלא אמש את מתחם הלייב פארק בראשון לציון משעות הערב המאוחרות אל תוך הלילה עמוק מעבר לחצות.

המסיבה האמיתית החלה כאשר המפיק הבינלאומי דיוויד גואטה עלה על הבמה ונתן את הסט שהעיף את הקהל לשמיים. אין זו הפעם הראשונה שגואטה מרקיד את עמישראל, בפעם הקודמת הוא העיף אל על שתי רבבות רוקדים בים המלח, אמש הוא עשה זאת במערב ראשון לציון, לא לפני שחברו המפיק רובין שולץ הכניס את הקצב לבהונות רגליהם של המסתופפים במתחם לקראת השעות הקטנות של הלילה.

השדרן והעורך המוזיקלי המיתולוגי טוני פיין הגיח אל תוך הלילה במערב ראשון כדי להבין מה מבקשים בנישראל מהמאסטר גואטה, את התובנות הוא מביא בשלל תצלומים, שולץ, גואטה וקהל ישראלי. חג סוכות שמח.

וידאו, צילום שלומי פינטו

תגים

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין

Close
Back to top button
Close