הופעות בינלאומיותסיקור הופעות

מסיבת הלילה של גואטה

תריסר אלפי אנשים הצמאים להרקדה המונית עם המאסטר של הרייבים שאי פעם הגיחו לישראל – דיוויד גואטה, החלו למלא אמש את מתחם הלייב פארק בראשון לציון משעות הערב המאוחרות אל תוך הלילה עמוק מעבר לחצות.

המסיבה האמיתית החלה כאשר המפיק הבינלאומי דיוויד גואטה עלה על הבמה ונתן את הסט שהעיף את הקהל לשמיים. אין זו הפעם הראשונה שגואטה מרקיד את עמישראל, בפעם הקודמת הוא העיף אל על שתי רבבות רוקדים בים המלח, אמש הוא עשה זאת במערב ראשון לציון, לא לפני שחברו המפיק רובין שולץ הכניס את הקצב לבהונות רגליהם של המסתופפים במתחם לקראת השעות הקטנות של הלילה.

השדרן והעורך המוזיקלי המיתולוגי טוני פיין הגיח אל תוך הלילה במערב ראשון כדי להבין מה מבקשים בנישראל מהמאסטר גואטה, את התובנות הוא מביא בשלל תצלומים, שולץ, גואטה וקהל ישראלי. חג סוכות שמח.

וידאו, צילום שלומי פינטו

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: