חדשות הסצנה

לנה דל ריי דפקה ברז בפעם השנייה

הזמרת לנה דל ריי עימה נחתם חוזה לפיו היא תופיע ביום שישי הבא בפסטיבל מטאור בלהבות הבשן ברמת הגולן הודיעה  לפני זמן קצר כי זה לא יקרה.

לנה דל ריי. יח"צ
לנה דל ריי, לא תבוא יח"צ

זו הפעם השנייה שהזמרת לנה דל ריי מבטלת הסכם עם הפקות ישראליות להופיע בארץ, בפעם הקודמת זה התפוצץ לקהל אוהבי המוזיקה הישראלים לאחר שהיא חתמה על הסכם להופיע בתל אביב בגני התערוכה והזמרת החליטה לבטל את הופעתה בעקבות המערכה הצבאית מול רצועת עזה "מבצע צוק איתן".

כעת היא מותירה את הפקת הפסטיבל הצפוי להיערך בסוף השבוע הבא במצב ממש לא טוב, לאחר שההסכם עימה נרקם בחשאי ורק לאחר שנחתמו כל ההתחייבויות שוחררה באופן רשמי הודעה על הצטרפותה כהד ליינרית לפסטיבל. עובדה שתרמה לא מעט להגברת מכירות הכרטיסים לפסטיבל האמור להתבסס על שורת אמנים מחו"ל לצד אמנים ישראלים בסדר גודל הפקתי שטרם נראה בארץ.

על פי הודעה שהיא שחררה באמצעות חשבון הטוויטר שלה היא תלתה את סיבת הביטול בכך שהיא רצתה להופיע גם בפני ישראלים וגם בפני פלשתינים אולם מכיוון שזה לא יכול היה לצאת לפועל היא ביטלה את כל הביקור.

הודעת הביטול מגיעה הערב לאחר שלפני יותר משבוע היא אישרה באופן רשמי את הגעתה לישראל ואף הגיבה בחשבון הטוויטר בהצהרה מול אלו שניסו להניאה מלהגיע לכאן.

 

כנראה שאצל לנה דל ריי משחקי הוידאו הם גם משחקי החיים, בעסה אחת גדולה לקהל חובבי המוזיקה הישראלי.

בהפקת הפסטיבל עצמו לא מנגבים דמעה וממשיכים במלא תנופת העבודה קדימה לסוף השבוע הבא, הנה הודעה שיצאה מטעמם בעמוד הפסטיבל בפייסבוק:

 

 

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: