הופעות בינלאומיותסיקור הופעות

אלאניס חרכה את הפארק

המופע של אלאניס מוריסט בלייב פארק ראשון לציון, שני, 30.07.2018. מופע פותח – נינט. נכח תיעד ומדווח – יובל אראל, וידאו – אדוה אראל, מצלמה שניה – טוני פיין.

אלאניס מוריסט בישראל. צילום: יובל אראל

שש שנים חלפו מאז פגשנו לראשונה את אלאניס מוריסט בהופעה, זה היה יחד עם עוד כשבע וחצי אלף מעריצות שמלאו את החלל העצום של היכל הספורט ביד אליהו, אמש זה היה יחד עם עוד חמישה עשר אלף מעריצות ומעריצים שבאו להחיות מחדש את רוק הנעורים של ילדותם בלייב פארק בראשון לציון.

את ההתרחשות בפארק פתחה בשעה שמונה וחצי בול נינט טייב שהגיעה לחופשת מולדת אותה היא מנצלת בין היתר לכמה הופעות, אמש הייתה אחת מהטובות ביניהם, נינה, מלוטשת ומחשמלת כתמיד, הוכיחה פעם נוספת שבחירתה ללכת אחרי האמת האישית שלה ולא להישאר כאן כזמרת פופ לכל המשפחה הייתה החלטה ובחירה נכונה, עם שלל להיטי הרוק המחוספסים ומלאי הנויז שלה היא כבשה את הלבבות והפארק, כמו תמיד, היה נחמד לראות אותה שוב כאן בארצנו הקטנטונת למשך חצי שעה מעל הבמה נותנת כרגיל את כל כולה.

אלאניס לעומתה עלתה באיחור לא קטן, קרוב לחצי שעה וממש לקראת השעה עשר בניגוד לפרסומים המוקדמים, עלתה אלאניס מוריסט מעל הבמה מול הקהל בפארק כשהיא מלווה בהרכב הנגנים שלה, עטויה בחולצה בצבע צהוב חזק מעל גופייה שחורה והחלה בתנועה, כאילו ולא קרעה רצועה בברך יומיים לפני כן, כשהיא נעה לאורכה של הבמה מקצה לקצה, מפנה את פרופילה העטוי תספורת נערית קצוצה המבליטה את פניה החייכניים בצעה אלאניס את מיטב שיריה במעין פלואו שהלך והתקדם לאורכו של המופע עם נקודות שיא אדירות שגרמו לכלל הצופים להפסיק ולבהות במסכי הסמארטפונים ולפצוח בשירה אדירה עם להיטיה הכי מפורסמים והכי דביקים – Ironic  ו- You Oughta Know.

היה זה המופע האחרון בסבב העולמי שלה, ואחרי מרחץ הזיעה אליו נקלעה בארץ הקודש וודאי היא תיקח הפסקת מנוחה משלל האנרגיות בחזרה בקנדה הקרירה יותר.

היה פאן במקסימום, רק חבל שלא אורגן דואט עם נינט….

 

לחצו לצפייה בגלריה המלאה עם נינט טייב בלייב פארק ראשל"צ, צילום יובל אראל

לחצו לצפייה בגלריה המלאה עם אלאניס מוריסט בלייב פארק ראשל"צ, צילום יובל אראל

וידאו, צילום אדוה אראל

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: