קליפים חדשים

רותם אור – אוריגמי

זה קרה במוצאי שבת, כאשר הבוט של בנדקמפ שלח אלי מייל עם הודעה כי רותם אור, אקא Totemo שחררה שיר חדש ושמו Origami, אז בתנועה מיומנת שלחתי ידי ללחוץ על הלינק המוביל למחנה והאזנתי תוך כדי עיון בטקסט, אקא התמליל של השיר החדש. נקרא כמעט כמו האיקו, אלא שכאן מדובר בתריסר שורות ועוד מילה. משהו על חפירה פנים נפשית, משהו על קיפולי נייר, משהו עם עיבוד מוסיקלי של רועי אביטל, ההוא מגרדן סיטי מובמנט, משהו מהצליל הדיגיטלי מלוכלך של רותם אור, הכל ביחד כמו מנת סושי סשימי שהוגשה בצילחות מופתי.

אני את שלי על רותם אור אקא Totemo כבר אמרתי מזמן, כעת נותר לי רק לחלוק עמכם את הויז'ואל המעולה שעוטף את השיר החדש בבימויו של חגי סויסה. את תצלום הסינגל יצרה סילאן דלאל. רותם תפציע מעל הבמה בקולי עלמא בתאריך 5 באוגוסט, כדי לחגוג את השקת השיר החדש ולומר שלום לפני הנסיעה לסבב הופעות במזרח הרחוק – סיאול, סין וסינגפור.

גם בנדקמפ, תנעצו יתד, כאן יצמח אלבום חדש בהמשך…

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: