הופעות בינלאומיותסיקור הופעות

הצ'יינסמוקרס הדליקו את הפארק

במופע השני תוך שנה חזרו צמד הדיג'יים האמריקאים אלכס פל ואנדרו טגארט אקא The ChainSmokers למתחם לייב פארק בראשון לציון כשהם מופיעים מול 14 אלף צעירים נלהבים והגישו מופע עשיר במיטב להיטיהם העולמיים תוך תצוגת ראווה ססגונית שכללה קונפטי אש ואורות.

כאמור זו הפעם השניה של הצמד העולמי בישראל, בשנה שעברה טוני פיין, השדרן והעורך המיתולוגי הביא את המראות והצבעים, אמש היה זה סיוון פרג', ממשפחת הצלמים המיתולוגית לא פחות שנכח בפארק והביא את המראות מהחגיגה המוזיקלית שהחלה עם מופעי חימום ופתיחה של שורה מכובדת של די ג'י- ‏ Vini Vici , Sex Whales, Tetrix Bass & Dubhead, דור דקל וירדן קליינמן.

על הבאתם של The ChainSmokers לארץ אחראית השותפות של אנשי ההפקה שי מור יוסף, גיא בסר – בלוסטון גרופ – לייב ניישן ואיתן סלימי – סאס הפקות.

כמה מראות מהאינסטוש של צעירי ראשון לציון

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: