חדשות הסצנה

אורחים נוספים מצטרפים לפסטיבל מטאור בנהר הירדן

קבוצת ההפקה נרנג'ה ופסטיבל מטאור הודיעו בשעות אלו על הצטרפותו לליין-אפ של אחד הראפרים החמים בשטח – A$AP FERG.

A$AP FERG

דרולד פרגוסון ג׳וניור, a.k.a פרג, הוא חבר בכיר ב – MOB AP$A ,קולקטיב יוצרים שצמח ברחובות הארלם וחברים בו ראפרים, דיג׳ייז, מפיקים ואנשי אופנה. בחמש השנים האחרונות הספיק פרג להוציא 3 אלבומי אולפן (או שני אלבומים ומיקסטייפ – תלוי איך אתם מסתכלים על זה) בהם הוא מארח שמות אגדיים כמו: Harmony-N-Thugs Bone, Onyx ו- Elliot Missy, ואחרים ולהגיע למעמד של רוקסטאר בסצנת הראפ האמריקאית.

יחד עם ההכרזה על הצטרפותו של הסופר ראפר האמריקאי נודע כי שורת אמנים מקומיים סגרה על הצטרפותם לפסטיבל –  קותימן אורקסטרה, RF ANNA ,המפשעות, יהוא ירון, גבע אלון, אקו, קין והבל 90210 ועוד רבים וטובים.

את כל הפרטים הנוספים תמצאו ב​אתר המיוחד של פסטיבל מטאור לצד אפשרות לרכישת כרטיסים.

כאמור על הפקה – נרנג׳ה האחראים להבאתם לארץ של שמות כרדיוהד, טיים אימפלה, אלט ג׳יי ועוד. מעיון ברשימת ההרכבים האמורים להכיל את אירועי הפסטיבל עולה כי מדובר באחת ההפקות כי גדולות שהתקיימו בישראל, מיטב היוצרים והאמנים המקומיים הנכונים לצד שמות הכי חמים כאת בשוק האלטרנטיב העולמי.

כרטיסים לרכישה כאן  | מידע נוסף באתר הרשמי | איוונט בפייסבוק

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: