קליפים חדשים

אפק לאמור – סגור לרגל שיפוצים

ראשית אומר – שימו לב רבותי וגבירותי – כך צריך להגיש שיר לקהל באמצעות הניו מדיה, נקודה. לוקחים טקטס משובח שהולחן באהבה, תופרים מסביבות נרטיב ויז'ואלי משובח, יוצקים אותם לסצנת משחקי "פירסט פרסון פרספקטיב" דוגמת משחקי המחשב משנות התשעים תוך שימוש במצלמת גו פרו המוצמדת למצח, דוגמים לתוך הוידאו אווירה נקיה והי טקית נוסח שנת 2018 מועשרת בסמארטפונים, ווצאפים וריהוט מאיקאה והצופה לא מסוגל לעזוב לשניה את המסך, בוהה צופה ומאזין הפלא ופלא לשיר, הוא גם יכול להתמוגג ואפילו להבין את הטקסט. ככה!!

אפק, בן 24  מרמת גן, בוגר מכללת  BPM  לסאונד והפקה, זמר ויוצר, משחרר כעת את השיר השני מתוך אלבום הבכורה שלו "סגור לרגל שיפוצים" שישוחרר בקרוב, כך אפק על השיר החדש – " 3 חודשים אחרי שסיימתי מערכת יחסים של חמש שנים, הכרתי את עדי, הייתי במילואים והיא שירתה במחלקה שלי. באותו זמן רציתי להיות לבד, אחרי כל כך הרבה זמן בזוגיות , וחשבתי שזה פשוט לא הזמן הנכון, אבל התאהבתי בה. קצת אחרי שהכרנו ונפגשנו כמה פעמים, סבא שלי נפטר והרגשתי שעם כל הבלאגן והתקופה שעברתי,  בסוף אני אפגע בה, אז סיימתי את זה-"רציתי לאהוב אבל יותר רציתי לא לפגוע. חודש אחרי, כשהיא לא יצאה לי מהראש ביקשתי להגיע שוב למילואים כדי שאוכל לראות אותה. כתבתי לה מכתב שניסה להסביר וקיוויתי לטוב. בקצרה, היום אנחנו כבר שנה וחצי יחד".

ואני מבקש להוסיף, יש כאן משהו מצויין, זה לא רק השיר הנוכחי, אני מזמין אותכם לצלול אל תוך העולם הישן שאפק יוצר בויזואליות מדהימה ומדוייקת עם השיר הראשון ששוחרר כבר בינואר השנה ו חמק מתחת לרדאר שלי, זהו זמן לתיקון.

ביום חמישי, 14 ביוני בשעה 23:00 אפק יופיע בבר גיורא בתל אביב, בואו.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: