כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

סיקור הופעות

ניו יורק תל אביב

המופע של הצמד הניו יורקי SOFI TUKKER בהאנגר 11 נמל תל אביב בסופשבוע, חמישי, 7.06.2018. השדרן והעורך המוסיקלי המיתולוגי טוני פיין הגיע כדי להביא את המראות, רפורטז'ה.

סופי טאקר בתל אביב. צילום: טוני פיין

חגיגה מוזיקלית צבעונית ועולצת זה מה שקיבלו רוכשי הכרטיסים למופע של כוכבי הפלייליסט של גלגל"צ, סופי האולי-וולד וטאקר הלפרין, המוכרים בטייטל SOFI TUKKER.

במסגרת הסבב העולמי של הצמד בעקבות השקת אלבומם החדש TREEHOUSE נוחתים השניים בתל אביב בדרכם לעונת הפסטיבלים המטורפת של אירופה שם יככבו ב"סיגט" ו"לולהפלוזה".

עם ליין אפ משובח והרבה לוליינות קרקס, לא לפני שעדי אולמנסקי שלנו הגישה את החימום לקהל (במקום חברי גרדן סיטי מובמנט שנבצר מהם להופיע בשל שפעת קיץ…) הגישו השניים מופע שכלל הרבה ויז'ואליה ותאורה מטורפת המלוות את השירה והנגינה.

 

וידאו – רגעים בהופעה, מתוך אינסטגרם


 

https://www.instagram.com/p/BjvWstLgu-2/?taken-at=213253076

 
https://www.instagram.com/p/BjvUv4igbLX/?taken-at=213253076
 

 

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d