סיקור הופעות

הדרך לסיגט עוברת בזאפה

יומיים רצופים של שואו קייס התקיימו בתחילת השבוע במועדון זאפה בתל אביב במהלכם התארחו תשעה הרכבים ישראלים המתחרים על מקום באחת הבימות של פסטיבל סיגט השנתי.

הקולקטיב שוב בדרך לחו"ל?.. צילום: טוני פיין

בשנים הקודמות התקיים אירוע השואוקייס במסגרת פרויקט שהתארח במכללת אונו מגמת המוסיקה, השנה קבוצת זאפה ביחד עם איסתא ארחו את האירוע במועדון המרכזי של הקבוצה בתל אביב.

בשנה שעברה זכו חברי ההרכב פולי טרי להופיע בפסטיבל לאחר שזכו בשואוקייס ולפני שנתיים זכו חברי להקת אוזו בזוקה. כמו כן, דה פז בנד ועומר נצר שהופיעו בשואוקייס ב 2017 – הוזמנו להופיע עצמאית השנה והשיר של עומר נצר זכה גם להיות חלק מהקמפיין של סיגט העולמית השנה.

השדרן והעורך המוסיקלי טוני פיין "דפק כרטיסיה" במועדון במשך שני ערבים ברציפות הן כדי להתרשם מהכוחות המקומיים המבקשים להשתלב בפסטיבל האירופאי החשוב והן כדי להביא לנו מקצת מהצבעים, רפורטז'ה. 

הגלרייות המלאות בפייסבוק

 

 

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: