קליפים חדשים

עדי ביטי – קהירו

סינגל ראשון לקראת אלבום בכורה של הזמרת הצעירה עדי ביטי בת השש עשרה בסך הכל אותו כתבו, הלחינו ואף הפיקו מוסיקלית הצמד מורן דוד ועידו אוחיון, את יציאת הסינגל מלווה גם קליפ חדש בהשראה אוריינטלית מדברית – בניהולו האמנותי של טל הנדלסמן יחד עם הבמאי אדם דויטש.

כך עדי על השיר הטרי: "במשך חודשים ארוכים ישבתי בבית וחרשתי את האולפנים כדי לחפש ולמצוא את השירים שאתחבר אליהם ברמה האישית. אני מאמינה שכל אמן זקוק לזמן החיפוש הזה לעצמו לטובת ההתפתחות האישית והמקצועית שלו. החיבור לעידו ומורן מרגיש לי נכון עבורי, היום כשאני קרוב ל 17 ואחרי שצברתי קילומטראז' לא מבוטל של הקלטות והופעות – אני מרגישה ומאמינה שהמוזיקה הנוכחית שלי מוציאה אותי במודל של נערה בוגרת עם DNA מוזיקלי משלי".

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: