כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

50 שנות ג'טרו טאל – איאן אנדרסון חוזר לישראל

במסגרת סבב הופעות עולמי לציון חמישים שנה ללהקת הרוק ג'טרו טאל, סולנה ומי שעמד בראשה, איאן אנדרסון,  יגיע לישראל לסדרת הופעות, כל הפרטים.

איאן אנדרסון, הוא הג'טרו טאל. צילום: יובל אראל

שנתיים אחרי ביקורו האחרון של איאן אנדרסון בישראל הוא מתעתד לחזור לכאן במסגרת סבב הופעות עולמי לציון 50 שנים להרכב האגדי!

ההרכב הבריטי אשר פרח בסצינת המועדונים באנגליה של סוף שנות ה-60 , הביא איתו סאונד חדש, וכבש קהל רב לאורך השנים , תחילה באנגליה ובהמשך בארה"ב ובמדינות רבות בעולם בהם גם כמובן ישראל.

הסאונד היחודי של ההרכב אשר החל כהרכב בלוז-רוק והפך להרכב רוק מתקדם, היה לאחד ההרכבים הצבעוניים והמקוריים אשר שילבו סגנונות מוסיקאלים שונים ומפתיעים : רוק, קלאסי, פולק אנגלי מסורתי, מוסיקה קלטית בלוז וג'אז .

אנדרסון, סולנה הכריזמתי של הלהקה, נודע בזכות סימן ההיכר הלא קונבנציונאלי שלו , חליל הצד ונגינתו תוך שהוא עומד על רגל אחת.

למרות שהקליט מספר פרויקטים תחת שמו והופיע כאורח עם אמנים אחרים, אנדרסון נודע בעיקר כמנהיג ג'טרו טאל כבר 50 שנה !

ג'טרו טאל 2018. צילום: Latam Windsor

המופעים בישראל יתקיימו במהלך אוקטובר 2018 לפי הפירוט:

25.10 מרכז הקונגרסים – חיפה

27.10 – היכל התרבות – תל אביב

28.10 בנייני האומה – ירושלים

כרטיסים למופעים במשרד איוונטים, טל' 9066* ובאתר www.eventim.co.il/JethroTull

טווח מחירים – 199-499 ₪ על פי המיקום

רשמים מתוך המופע הקודם של איאן אנדרסון בתל אביב

האזנה לאלבומי הלהקה בספוטיפי

האזנה לאלבומי הלהקה בדיזר

הצצה לחזרות לקראת סבב חגיגות ה-50.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d