חדשות הסצנה

המופע של הבקסטריט בויז סולד אאוט

היום אחר הצהריים הוכרז על ידי נציגי חברת בלוסטון ולייב ניישן ישראל כי 14,800 כרטיסים שהוקצאו למופע הצפוי של הבקסטריט בויז באמפי לייב פארק בראשון לציון נמכרו והמופע הוכרז כסולד אאוט תוך פחות משבוע מאז ההכרזה על קיומו. 

BSB באמפי רעננה. צילום: יובל אראל

בשעות אלו בוחנים אנשי ההפקה הישראלית מול מנהלי ההרכב את האפשרות להוסיף מופע נוסף יום לפני או יום אחרי וכבר נפתחה רשימת המתנה לרכישת כרטיסים באתר טיקט מאסטר.

כזכור חברי ההרכב שהגיעו לישראל בקיץ 2015 מלאו שלוש פעמים את הפארק ברעננה, מדובר בסד"כ של מעל 24 אלף צופים או יותר נכון צופות שמלאו את שלושת המופעים, מסתבר שהשיגעון וההערצה ללהקת הבנים הכי נחשבת מאז ומתמיד לא נעלמו.

למופע צפויות להגיע קבוצות של מעריצות מכל רחבי העולם ומסיבה זו יתכן כי אכן ימצא הזמן הנכון לשבץ ערב נוסף במחיצת הבחורים בראשון לציון.

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: