קליפים חדשים

מרקו פולו – מה שאת רוצה

שיר וקליפ בכורה לצמד החדש שהתהווה בזמן האחרון ככה בשקט בשקט ותוך כדי עבודה השוטפת, אלישע בנאי, לא רק הבן של יובל אלא ובמיוחד זמר, מוסיקאי, מלחין, מעבד מוסיקלי ומוכר בעיקר מ"אלישע בנאי וארבעים השודדים" או מקריירת המשחק שפיתח לצד זה (אלישע מועמד לפרס אופיר על הסרט "תפוחים מן המדבר" ועוד מספר תפקידים על המסך הקטן) החובר אל אלדר ברנטמן, מלחין, מפיק, מעבד מוסיקלי. שחקן קולנוע, טלוויזיה ותאטרון (אלדר משחק בתפקיד ראשי ב"עלובי החיים" בתאטרון הבימה). אלוף הארץ 3 שנים בקארטה, השניים מקימים את "מרקו פולו", הצמד כיאה לשמו, חוקרי ארצות שבסיסם בתל אביב יוצאים למסע במחוזות הרחוקים בחיפוש אחר הגבר של שנת 2018. הוא לא מפחד לדבר על הרגשות שלו. הוא מתקשר יום אחרי ולא נרתע מדמעה שזולגת על לחיו. הכלי שלו הוא הכתיבה והוא לא צריך קיר של דיסטורשן או ביט שקורע את המימברנה של הרמקול כדי לזכך את הכוונה שלו.

"מה שאת רוצה" נכתב והולחן בידי אלישע, הופק מוזיקלית בידי אלדר ועובד בידי שניהם, את השיר הטרי מגישים השניים בתצורת וידאו קליפ שבויים וצולם בידיה של עמליה בנאי(האחות), במאית צעירה אשר בדיוק סיימה את סרטה הקצר "לילה בעיר". ברגע ששמעה את השיר אמרה שהיא מבינה את הדרך שבה הוא צריך להיות מוצג ויזואלית ולקחה על עצמה פרויקט של להספיק להכין אותו בפחות מ12 שעות כשהיא מגייסת את קרני בן דרור כשחקנית. ובדרך אגב – אלישע בנאי וארבעים השודדים חוזרים אל האוזןבר ביום שישי 16 לפברואר להופעה, תהיו שם!!

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: