פס קול שבועי

רחל ירון – עשרים מילים

רחל ירון היא רק בת 22 וכבר מונחים על מדף האלבומים האישיים שלה שני מארזים, הראשון מכיל אלבום "ימים של חוסר" בתצורת EP ששוחרר בחורף 2014 ובו חמישה שירים אותם היא כתבה, הלחינה ומבצעת, השני הוא אלבום מלא הנושא את שמה וכולל מניין שירים פרי עטה אותם היא שרה ומבצעת לצד עמית ארז ואור בהיר שעזרו בכל מה שקשור ליציאתו.

אמרו על רחל ירון שהיא מעין שילוב בין אפרת גוש, דניאלה ספקטור ואפילו קרן אן, אני חושב שהיא פשוט כותבת מלחינה ומבצעת שירים מאוד טובים, חכמים, פשוטים, ישירים, נעימים.

כעת, תוך כדי עבודה על אלבומה הבא מספיקה רחל ירון לשחרר עוד EP הכולל בסך הכל ארבעה שירים, אף הם נכתבו והולחנו על ידה. כך רחל מספרת בעצמה – "אני מתרגשת, בלי הודעה מוקדמת החלטתי לשחרר אלבום קטן שהקלטתי בבית קראתי לו ״עשרים מילים״ ויש בו שירים שנכתבו עד 20 מילים תוך כדי העבודה על האלבום השני (שייצא במהלך 2018!!) זו המתנה הקטנה שלי לסוף 2017 והלוואי ותאהבו אותו כמוני. אפשר לתמוך ב-5 ש״ח או יותר, לשתף או להעביר הלאה ובכללי אפשר 3>". באלבום הטרי רחל שרה ומנגנת בגיטרות, בס וקסיו. על צילום העטיפה אחראית שני פיטוסי.

תאזינו, תאזינו!

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: