חדשות הסצנה

שובה של המלכה

להקת קווין עם הסולן אדם למברט יככבו מעל הבמה בפארק הירקון בתאריך 26 ביוני 2018. כל הפרטים.

בריאן ואדם, ההצגה חייבת להימשך. צילום: ליאור כתר

כידוע חרושת השמועות עושה שעות נוספות אך הדשא בפארק יודע לשמור ולהמתיק סודות…כזכור בחודש ספטמבר האחרון הוכרז כאן באתר כי בין ההרכבים העשויים להגיע בקיץ 2018 מצויה גם להקת קווין שכבר הייתה כאן – "חברי להקת קווין כזכור היו בארץ יחד עם אדם למברט המחליף את פרדי מרקורי המנוח ולקחו את פארק הירקון בשבי עם 56 אלף צופים בתוך המתחם ועוד 15 אלף מאזינים שישבו על המדשאה בחוץ. על פי המידע שהגיע לבלוג גם לגבי הגעתה בשנית של להקת קווין לתל אביב מתקיימים מגעים ותכנונים."

בין התאריכים שהיו בידי ולא שוחררו לפומבי היה מצוי גם יום שלישי 26 ביוני אשר כבר שוריין בקיץ האחרון לטובת מופע גדול בקיץ 2018. אז קבלו את זה כך – סיכויים גבוהים ביותר כי להקת קווין ואדם למברט יופיעו בפארק הירקון בתאריך 26 ביוני 2018. התכוננו להכרזה הרשמית ולפתיחת הקופות. (בקטנה – רשימת התאריכים המלאה לקיץ עדיין שמורה מתחת לכרית שלי…)

חג אורים שמח!!!

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: