קליפים חדשים

נמרוד לב – מִמֶּטֶר

שיר חדש שכתב, הלחין, מנגן ושר נמרוד לב בהפקתו המוזיקלית של יועד נבו, מתוך אלבומו החדש העומד לצאת  במהלך השנה. הקליפ המלווה בוים, צולם ונערך בידי נמרוד לב ונועה בנוש.

זהו שיר על גירל פאואר. הגיבורה שלו מצליחה לצאת ממערכת יחסים שאינה טובה לה, אל עבר חיים חדשים. הנקודה בה אנו פוגשים אותה היא רגע לאחר ששיחררה את עצמה והיא נוסעת (מטאפורית) ברכב עם גג פתוח, בנוסח תלמה ולואיז, רק מבלי לקפוץ מהצוק, כשהיא חופשיה ומאושרת. אחרי כל הזמן הזה, היא נזכרת שוב כמה היא מוצלחת. מסר מחזק ומעצים שנמרוד כתב עבור חברה קרובה בכדי לעודד אותה, לאחר שהשתחררה ממערכת יחסים שכזאת, שלא חייבים להישאר במקום שמתאמץ לגרום לנו להרגיש רע עם עצמנו תמיד, כשיטה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: