חדשות הסצנה

פסטיבל זיקוק 2018

צמרת סצנת האינדי המוזיקלית המקומית מגיעה לתצוגת תכלית חורפית חד פעמית בהאנגר 11. כל הפרטים.

פסטיבל זיקוק, האינדי של תל אביב

אתם מכירים אותם, את כולם, ראיתם אותם עשרות פעמים במועדוני דרום תל אביב, בפסטיבלי האינדי שמינדי השונים, בתל אביב, בירושלים, בחיפה ובמדבר. אך כעת צמרת סצנת האינדי המוזיקלית המקומית מאיימת להרעיד את קורת הגג של האנגר 11 בתצוגת תכלית חד פעמית או אם תרצו, חג פעמית.

המדובר מפגש פסגה עצמאי בקונספט שונה – חלל אחד, שתי במות, תשעה הדליינרים. ההרכבים שנבחרו בקפידה משרטטים את מפת ה״best of״ של כל מה שקורה בסצנת המוזיקה הישראלית העכשווית והם יעלו ויבואו אחד אחרי השני, במרתון שאפתני, ללא הפסקה – גרדן סיטי מובמנט,  טטרן , The Angelcy , A-WA  ,  בום פם, לירון עמרם, קותימן אורקסטרא,  סוויסה , המסך הלבן.

חוויה מהודקת ועשירה בתוכן, נטולת הפסקות והסחות דעת – הופעה אחת נגמרת ומיד בבמה שמולה, מתחילה ההופעה הבאה. צמד הבמות יחולל רצף מתמשך ומרתק של הטופ הלוקאלי.

ואם לא די בכך – בנוסף תפתח בשיתוף הכולי עלמא גלריית אמנות, קאטינג אדג' של יוצרים מקומיים מרתקים. קשר אשר מתקיים בשטח בין מוסיקה לאמנות ויזואלית, תחת קורת גג אחת.

מתי? 7/2/2018, האנגר 11, נמל תל אביב

כרטיסים במחיר 165 ₪ כאן  – https://www.eventer.co.il/zeekook

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: