כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

המופע המתוכנן של ברונו מארס בוטל

המופע של הזמר, המלחין והמפיק המוסיקלי ברונו מארס שתוכנן להיערך בפארק הירקון בחודש יוני הקיץ בוטל . 

ברונו מארס, צילום ע"י Guise Archives ברשיון Creative Commons Attribution­Noncommercial
ברונו מארס, צילום ע"י Guise Archives ברשיון Creative Commons Attribution­Noncommercial

 הזמר האמריקאי יליד הוואי, פיטר ג'ין הרננדז המוכר ברחבי העולם בטייטל הבימתי ברונו מארס, אשר רק לפני ימים ספורים קטף את מירב הפרסים, שבעה במספר, בטקס המוסיקה האמריקאית – אומן השנה, קליפ השנה, אלבום השנה בקטגוריית סול ואר נ' בי, שיר השנה בקטגוריית סול ואר נ' בי, הזמר האהוב בקטגוריית סול ואר נ' בי, הזמר האהוב בקטגוריית פופ, הזמר האהוב בקטגוריית מוזיקה עכשווית למבוגרים, ממשיך בטור העולמי שלו בעקבות אלבומו האחרון  – The 24K Magic World Tour אשר נכון לרגע זה פורסמו תאריכי ומיקומי הבוקינג שלו עד יולי 2018.

כאמור בשעות אלו, יום ראשון, 07 בינואר התקבל דיווח כי החששות שהיו באוויר  זה זמן כי הכל בסימן שאלה והמופע שתוכנן להתקיים בפארק ביוני 2018 בוטל עוד בטרם יצאה הכרזה רשמית על קיומו.

עובדה זו מצטרפת לידיעה שהובאה כאן בבלוג בהמשך להודעת הביטול של  זמרת הניו זילנדית לורד ובעקבותיה הצבעתי על מגמת ביטול כללית לאירועי חו"ל גדולים בקיץ 2018. חבל.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

8 תגובות

    1. המפיקים ביקשו שיפרסם כדי לראות אם זה עושה רעש… נראה שצדקו

      1. איך את יודעת?? ואיזה חברת מפיקים תביא אותו?

  1. חלום שמתגשם!! ברור שיהיה הרבה רעש! אני אקנה את כל הרטיסים האפשריים רק כדי שהוא יופיע!! כל ההודעות, המיילים משתלמים לי סוף סוף!!! כבר יותר מ10 שנים שאני לא מפסיקה לנסות וליצור איתו קשר כדי שזה יקרה!! אין סיכוי שהדבר הזה יתבטל!!!

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d