קליפים חדשים

Lost Highways עם חיים אוליאל – איש וכינור

לקראת פסטיבל הבלוז החמישי של תל אביב, חברי להקת Lost Highways חברו אל חיים אוליאל מלהקת ״שפתיים״ לביצוע משותף בשתי שפות  לשיר ״איש וכינור״ אותו כתב חיים אוליאל על העיירה שדרות ועל אביו, מעין תמונה המשמרת זכרון של עיירות הפיתוח בשנות השישים. בקליפ המלווה את השיר נשלף הרחוב הישן משדרות היישר אל סצנת הגרוב האתני והזכרונות הישנים מתערבבים עם בליל של שפות, זמנים, כלי נגינה ועם צבעים מהגשם הראשון ברמלה המוזנחת באופן ציורי, והופכים אותו לאוניברסלי בדרך הכי ישראלית.

בתאריך 23 בנובמבר חיים אוליאל יחבור אל Lost Highways להופעה במועדון ״בסקולה״ בתל-אביב, כחלק מאירועי פסטיבל הבלוז החמישי של תל אביב.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: