חדשות הסצנה

שארל אזנבור, מפגש עם שאנסונייר

גדול השאנסונרים של זמננו, ככל הנראה גם של העשורים הקודמים, שבעים שנה על הבמות ברחבי העולם, שארל אזנבור מגיע בפעם הרביעית לישראל במסגרת סיבוב הופעות עולמי. ראיון לקראת המופע.

https://www.instagram.com/p/BatpBypHAXP/

הבוקר הוא נפגש עם נשיא המדינה מר ראובן ריבלין אשר העניק לו את מדליית ראול ולנברג, על פעילות משפחתו להצלת יהודים על ידי הנאצים בתקופת השואה, על פעילותה ההומניטרית של משפחת אזנבור, שהסתירה בביתה יהודים בתקופת השואה. את הפרס בחר אזנבור לקבל בישראל, בשל זיקתו למדינה ולעם היהודי.

אחר הצהריים קיים שארל אזנבור מסיבת עיתונאים במסגרתה הוא ענה בין היתר לשאלותיו של שדרן הרדיו והעורך המוסיקלי המיתולוגי טוני פיין.

במוצאי שבת יופיע שארל אזנבור בהיכל מנורה מבטחים ביד אליהו, תל אביב, כרטיסים אחרונים, כאן.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: