קליפים חדשים

מוטי טקה – בא לי לרקוד

ראגאנדרול – המצאת סגנון מוזיקלי חדש בידי הנרי ואושר כהן מוגש לכם מפיו של מוטי טקה בנסיון לתפוס את הדקה התשעים של מסיבות הקיץ בבריכה.

אז מה היה לנו? אם בשירו הקודם "בלבלה" שילב מוטי טקה רגאטון עם מאוולים ומבנים של ימתיכוני קלאסי, כעת הוא משלב לרגאטון הרקיד קטעי אולד סקול של רוקנ'רול בסיסי נוסח שנות השישים. טקה וכותביו לא מנסים להסתיר זאת, להיפך, הם מגישים שורה שלמה בעניין בתוך השיר – "אז בוא ניקח את הפזמון וניתן לו קצת ברגאטון ומה שיעשה אותו להיט זה סלסולים ומזרחית…".

אתם מכירים את כוסות הקוקטייל האלו מרובות שכבות צבעוניות ובקצוותיהן מרוחה שכבת סוכר דביקה ופלח תפוז בתוספת שמשיית נייר מיניאטורית? אז כזה, שיר שנפתח במקצב המבקש לקחת אותך לצפייה בעיניים סגורות בסרט גריז, להכות בישבן בסשן טוורקינג, להניף ידיים בנוסח עדות הלטינו הדרום אמריקאי ולחייך כל הדרך עד סופו עם עדשות הפולארויד במשקפי השמש של מוטי טקה. התערובת שנרקחה עבורו מעלה חיוך וכנראה תשחרר אותו מעבודות רס"ר בחודש הקרוב. על עבודת הקליפ המושקע אחראי עוזי ג'ורג'.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: