כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

תבל לוי – אין חדש

עוד הגשמת חלום של תבל לוי, לכתוב, להלחין ולשיר, זה המסלול שהוביל אותה ליצור את השיר "אין חדש" בהפקתו המוסיקלית של שחר קאופמן שגם מנגן במספר כלים, יעל אילוז אחראית על הבימוי, הצילום, העריכה והפקת הקליפ.

תבל לוי המתגוררת כיום בקיבוץ להבות הבשן בגליל העליון, החלה את הקשר עם עולם המוסיקה בגיל צעיר מאוד, מאז שהיא זוכרת את עצמה היא שרה ורקדה, כתבה והלחינה ואף ניגנה בגיטרה, הכל בלימוד עצמי. תבל, כיום אם לשני ילדים, עברה משבר בריאותי שהוביל אותה לעצור את שטף החיים, לשנות את סדר העדיפויות ולחזור לאהבות ישנות ולהגשים חלומות, הראשון היה עצם המעבר מאשדוד לגולן. השני היה החזרה לכתיבה, הלחנה ושירה. כך תבל מספרת בגוף ראשון על השיר: "אחרי כל כך הרבה ניסיונות לשנות ולשפר, את עצמי, את המוסיקה שלי, את העולם וקרוביי הבנתי שמבט מלמעלה נותן מעט פרופורציות וזו הסיבה שהשמש כזו חכמה. אין חדש תחתיה ואין חדש בכלל, זה נהדר וטוב לגלות כי מה שקיים הוא מה שאנחנו צריכים והחיים הם מסע רצוף בחירות שהן רק שלנו". השיר החדש מצטרף לשירים נוספים של תבל שיראו אור יחדיו באלבום בכורה המתוכנן.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: