קליפים חדשים

עומר קורן – חמצן

עומר הוא מוזיקאי יוצר בוגר מכללת Muzik  אשר השיק במהלך השנה אלבום בגרסת EP שכלל שלושה שירים שכתבו משוררות, אותם הוא הלחין וביצע בהפקתו של חיים שמש, כעת הוא משחרר קליפ לשיר מהאלבום – "חמצן", שאת מילותיו כתבה המשוררת דליה רביקוביץ על בנה, עידו. בקליפ מופיע עידו גרינגרד, אמן תנועה עם מוגבלות, ובתו רעיה. את הקליפ הפיקה מוסיקלית לירון משולם "פלורה" ומיה בירן צילמה, ביימה וערכה.

כך מספר עומר בגוף ראשון אודות השיר והפרויקט בכללותו, זהו סיפור מעניין: " …במסגרת עבודתי אני מספק שירותי תמלול וכתוביות לכנסים שונים והכרתי אותו בכנסים המיועדים לאוכלוסיית האנשים עם המוגבלויות, לא רק נכים על כיסאות גלגלים אלא גם חרשים וכבדי שמיעה, עיוורים ולקויי ראייה, לקויות קוגניטיביות כאלה ואחרות ועוד. את עידו גרינגרד ראיתי רוקד לראשונה בכנס שכל כולו נסב סביב "מוגבלות ומיניות", נושא שנמצא בפריפריה ואולי אפילו טאבו אפשר לומר. היות ואני נמצא לא מעט בסביבת האנשים עם המוגבלויות נעשיתי רגיש יותר לתחום הזה שנקרא "נגישות", המילה הגדולה הזו. רמזור בלי לחצן, מדרכה גבוהה, כתוביות בטלוויזיה/באינטרנט, שיפוע תלול מדי, משתנה גבוהה, תיאטרון בלי אוזניות ועוד ועוד ועוד…"

עומר קורן יופיע עם השירים ולהקה בתאריך 30 באוגוסט בהודנא, תל אביב. והנה האלבום כולו

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

2 תגובות

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: