חדשות הסצנה

היסטריה בשוק המופעים – הכרזות סולד אאוט

הישראלים צמאים למופעי חו"ל איכותיים ומצביעים בקופות הכרטיסים, בזה אחר זה נרשמו הכרזות Sold Out , כל הפרטים.

סולד אאוט, לוגו בשימוש חופשי

אכן, חובבי המוזיקה על סוגיה וסוגותיה השונות בארץ צמאים לאווירה בינלאומית, ולמזלם לא רק שהקיץ הזה הביא עלינו מבול של הופעות ענק מגוונות שמזמן לא נראו כאן הרי שגם במכירת הכרטיסים נרשמים שיאים מידי יום. אחרי שהמופע של גאנז אנד רוזס נסגר במכירת שישים ואחת אלף כרטיסים וקטף את השיא למאה העשרים ואחת (כי רק מייקל ג'קסון מכר במאה העשרים 145 אלף כרטיסים לשתי הופעות באותו שבוע…), הגיעו היום דיווחים כי גם המופע הצפוי של הכוכב הלטיני מאלומה,  אשר יגיע לישראל להופעה ב 12 באוקטובר בלייב פארק ראשל"צ, סיים את מכירות הכרטיסים תוך פחות משבוע ימים, כ- 15 אלף כרטיסים להופעה! מפיקי המופע בישראל –ארקנסטון פרודקשנס בודקים היתכנות למופע נוסף בעקבות ההיסטריה, הביקוש וההצלחה הגדולה במכירות.

ברגעים האחרונים דווח כי גם המופע של ה-  Chainsmokers צמד המפיקים והדיג'ייז אמריקאי – אלכס פל ואנדרו טגארט המגיעים לישראל להופעה אחת בלבד במסגרת סיבוב ההופעות הבינלאומי המצליח שלהם Memories Do Not Open Tour בתאריך 3 באוגוסט בלייב פארק ראשל"צ, הוכרז כסולד אאוט במתחם רחבת הגולדן רינג וכי נותרו כרטיסים בודדים ליציעי הדשא.

גם בתל אביב נרשמת מגמת סולד אאוט רצינית נוספת, לקראת המופע המתוכנן מחר בפארק הירקון של Radiohead מודיעים ממשרד ההפקה Naranajah  כי נותרו רק עוד 800 כרטיסים אחרונים למכירה באתר הרשמי  שזה אומר מבחינת הקהל צפי ל- 55 אלף איש ואישה בפארק!!!

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: