סיקור הופעות

עפה על עצמה

המוזיקאית מיכל גבע חגגה את השקת אלבומה החדש YOU R YOUNG במופע חגיגי במועדון אוזןבר וארחה את קרני פוסטל ועידית מינצר, שיר "ארנבת" אלוני יצאה לחוות את הצלילים ולסקר את המופע, שלישי, 28.03.2017. 

מיכל גבע באוזןבר. צילום: שיר ארנבת אלוני
מיכל גבע באוזןבר. צילום: שיר ארנבת אלוני

לאחר גיוס הדסטארט מוצלח מכ-300 תומכים, מיכל גבע משיקה את אלבומה YOU R YOUNG, במופע הכולל את השתתפותן של עדית מינצר על כלי נשיפה וקרני פוסטל על הצ'לו.

 

היא עצמה החליפה לאורך ההופעה את הכלים, עוברת בין הצעצועים האלקטרוניים והמעיל הכסוף החללי לגיטרה חשמלית עם מכנסי בוקסר שחורות וגיטרה אקוסטית ושירה ברגיסטרים גבוהים.

הרבה עבר מאז צילמתי את מיכל לראשונה כאשר השתתפה בערב לכלוך באוזן של לאון פלדמן, הבמה כבר שופצה וכך גם מיכל- הפכה לפרפורמרית מרגשת אף יותר משהייתה ומקצועית בהגשה, שולטת בתזמונים המורכבים של כל כלי, מדי פעם פותחת שיחות חשובות עם הקהל, מספרת על תהליך ההפקה שלקח שנתיים והמון רגשות חשופים, כנים, עד הסוף.

הביצועים המשותפים עם קרני פוסטל היו מוצלחים, למרות שהביצוע ל-"גם כשאני אתך" הרגיש לי כאילו עוד טיפונת לישה של החומר, החיבור בין הצ'לו לכלים האלקטרוניים, הייתה עושה חסד עם השיר, בסך הכל החיבור היה מעולה.

מיכל נעה כבדרך אגב בין שירים בעברית ובאנגלית, ולמרות שבדרך כלל זה מורגש כשאמן עושה מעברים בין שפות או סגנונות- אצלה המעבר טבעי כמעט כאילו זו אותה השפה.

באופן כללי האישיות והחום שנובעים ממנה עוטפים את ההופעה כולה ונותנים חוויה של ערב נעים, כשהיא באמת עפה על עצמה ושרה בעוצמות ווקאליות נדירות, ההופעה עולה עוד רמה למעלה.

וכשאני אומרת עפה על עצמה זה ציטוט ישיר ממיכל, שאמרה בהופעה- שהיה מדהים והסבירה אחר כך- "אנשים לא עפים על עצמם מספיק, מצטנעים מדי- אז לא, תעופו על עצמכם".

יש לה על מה.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע, צילום שיר "ארנבת" אלוני

 

וידאו 

 

 

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: