פס קול שבועי

פס קול שבועי 29.05.2016

השבוע מגיע האביב לקיצו בקו התפר בינו לבין הקיץ, מריחים את העונות, שומעים את הצלילים.

מנגינת הים. צילום: יובל אראל
מנגינת הים. צילום: יובל אראל

אכן, אחרי אביב פורח מבחינה מוסיקלית, מגיע גם הקיץ הנראה מבטיח לא פחות, לא רק בשפע המופעים הנופלים עלינו, אלא גם בשירים, אלבומים ויצירה חדשה או מתחדשת, את המבחר של הימים האחרונים אני אשתדל לפרוש לאוזניכם כאן, אלבומים, שירים, קליפים ומופעים, סה"כ 20 אייטמים עם מקום לכולם, רוק, פופ, דאנס, מזרחי או ארצישראלי. פותחים שבוע עם שירה בלב.

 

דיקלה – הוא כותב לי מאמי

אז דיקלה עובדת על אלבום חדש, אחרי ההצלחה האדירה של אלבומה הקודם ואם פרידה שהיה עמוס בהמנוני להיטים הגיע העת לטעום מהחומר החדש עליו היא שוקדת עתה. הוא כותב לי מאמי הנו הסנונית הראשונה היוצאת עוד בטרם נחתמה הרשימה המלאה של שירי האלבום, בו משתפת דיקלה פעולה עם יפתח שחף, רוני בראון וגיל פלד בכתיבה, הלחנה והפקה מוסיקלית. השיר המלא רמיזות צולם בידי שמעון שושן, שמצא לוקיישן מתאים בבית ערבי ישן ביפו, התוצאה לפניכם –  סינגל קליפ יפייפה העוטף את פס הקול החדש של דיקלה בקווי שחור לבן אפרפרים, מותיר למילים לחדור מבעד למתאר הצלילים של התזמור הערבי האופייני לשירתה, אום כולת'ום הייתה מוחאת לה כפיים. דיקלה תופיע באמפי שוני בתאריך 16 ליוני.

 

שלום חנוך – המדינה הזאת צריכה אמא

פתאום קם זמר, ומגלה שהמשיח לא בא, אז הוא צועק אמא!, כן זה לקח כמה עשורים אבל הנה גם שלום חנוך שהוגדר אי אז כזמר מחאה, מתנער ומתעורר אל מול תרחישי הכאוס האוחזים במדינה ובמערכות השלטון המכרסמות בכל חלקה טובה בחלום המדינה, מי שהפך לזמר של העם, לרוקר האולטימטיבי של ארצישראל, אוחז בעיפרון ומשרבט מילים, מילים של מחאה, קריאה לעצירת הסחף, מנסה ליצור המנון חדש של תקווה או התעוררות, תקווה כי אמא, במובן המילולי של המילה תוכל להציל את המדינה. אמא במובן הרחב של המילה, אישיות שתהיה קשובה לצרכים האמיתיים של ילדיה, האזרחים, אמא, שתדאג באמת ובתמים לצאצאיה ולא תחפש רק את מנעמי השלטון  – "המדינה הזאת צריכה אמא כי האבא כבר עשה את שלו…". שלום חנוך יופיע בתאריך 12 ליוני במועדון זאפה בתל אביב ובתאריך 18 ליוני במועדון זאפה בהרצליה.

 

עברי לידר ועופר מאירי – אור ראשון

שנה וחצי החזיק עברי לידר את השיר החדש עמוק במגירה, כאשר עבד על אלבומו הקדום השיר כבר קרם צלילים אך הוא החליט שאיננו בשל עדיין, כעת, משחבר למפיק המוסיקאי המצוין עופר מאירי בעבודה משותפת על אלבומו הצפוי, החליט לשחררו בעיבוד והלחנה משותפת כסנונית ראשונה, הזמן עושה את שלו ומרפא את הכאבים של הפרידה ההיא. כך מספר עברי על החיבור עם מאירי והעבודה על השיר "אור ראשון" והאלבום בכללותו – "עברי לידר: "לפני שנה, יצרתי קשר עם עופר כדי לנסות לעבוד יחד על שיר שנשר מהאלבום הקודם שלי, "האהבה הזאת שלנו", במטרה למצוא לו כיוון אחר. כל מפגש שלנו הוליד משהו חדש, זהו מפגש בין שני יוצרים. אנחנו עובדים מאד דומה, בהנאה גדולה, נטולת אגו, ממקום מאד נקי של יצירה. הרקע המוסיקלי שלנו, הטעמים המוסיקליים שלנו דומים, שנינו סקרנים וקשובים למה שקורה במוסיקה בעולם והאלבום הזה בהחלט מתכתב עם הפופ האלקטרוני העכשווי – סאונד ששנינו מאד אוהבים. אנחנו עדיין בתוך התהליך היצירתי ולכן לא ברור לנו כרגע אם האלבום יכלול רק את עשרת השירים שכבר יצרנו או נוספים שנולדים כל יום."

 

אורן ברזילי – כל מה שאני רוצה

בית פזמון בית נדחסים לשלוש דקות מזוקקות, אורן ברזילי פיצח את ההוויה. סינגל מצוין, ראשון בדרך הבטוחה להשקת אלבום חדש מהחצי של הצמד הוותיק "מופע הארנבות של ד"ר קספר", אורן ברזילי מגייס לצידו את דני "פילוני" קרק כמפיק ומעבד מוסיקלי יחד עם עומרי אמדו ומגיש את הנוסחה הטהורה לסאונד שעליו הוא חתום, וכמו שפתחתי – בית פזמון בית, זיקוק טהור ונכון ביותר. האזינו.

 

אניה בוקשטיין – יש לנו סיכוי

לצד קריירה עשירה ועמוסה במשחק, שלוש שנים אחרי השקת אלבום הבכורה האקלקטי, עומדת אניה בוקשטיין בפני הוצאת אלבום חדש, גם הפעם בהפקתו של ג'וני גולדשטיין שטביעת אצבעותיו מורגשת באופן ממשי ביותר במנגינה ובמקצב, "יש לנו סיכוי" לוקח את אניה בוקשטיין לאווירת החתול והכלב או בעברית צחה היישר לרחבת הריקודים, מיוצרת אקלקטית ייחודית הולכת אניה למסלול בטוח של יצירת להיטים מרקידים וככל הנראה נשמע בהמשך על כמה קריצות בינלאומית בלועזית כמאמר החכמים. בינתיים נענעו את הראש בזמן הנהיגה או סתם תפזזו עצמכם מול המראה, כי יש לנו סיכוי לעוף כל הלילה, קריצה קריצה.

 

איפה הילד? – גוונים של זהוב

איפה, גוונים של רודנר ושריד, געגועי לאלף תשע מאות ותשעים, מאירי בתפקיד הילד, להיט ראשון לקראת אלבום חדש מבית היוצר של איפה הילד? בהפקתו המוסיקלית של עופר מאירי. חמי רודנר, אסף שריג, אופיר בר עמי ואסף מרוז חוזרים ומשתפים פעולה במסגרת ההרכב המיתולוגי שמעולם לא נרדם על משמרתו. (חוץ מקטע אחד של התפרקות טוטאלית למשך עשר שנים אומללות וחזרה לפעילות) השמועות עוסקות במניין שירים שנכתבו בידי רודנר והולחנו בידי שריג ויכללו באלבום החדש השישי במספר לאלבומי האולפן שלהם. מקורבים מדווחים שבתאריך 9 ליוני הם יופיעו במועדון בארבי בתל אביב.

 

ענבל מן – דהירה

פעם הייתה לענבל מן להקת רוק בשם "המחליפים", אחד מאוחזי הגיטרות בהרכב היה משה לוי, תמיד בן זוגה ותמיד האיש עם הבלורית הכסופה האוחז בקלידי הפסנתר, האורגן והאקורדיון לצדו של שלום חנוך, הם עשו רוק בעברית, זה היה מזמן, לפני חצי שנה השיקה ענבל את השיר הראשון בדרך לאלבום בכורה, כאשר משה לוי גם בתמונה, כעת עומדת ענבל בפני הישורת האחרונה בתהליך יצירת אלבום הבכורה ומשחררת סינגל אחרון לפני ההשקה, דהירה הינו שיר פרי עטה והלחנתה, עשיר באסוציאציות אישיות המתיישבות על גבי מצע מוזיקלי נכון המדגיש מצד אחד את היותה של ענבל נגנית בגיטרת בס ומצד שני את יכולותיו של משה לוי כמעבד מוזיקלי מעולה. ענבל תחגוג את השקת האלבום המלא בתאריך 22 ליוני במועדון בסקולה בתל אביב.

 

עידית צין – אספרסו love

עידית הינה יוצרת, מלחינה ומבצעת כהגדרתה האישית, כעת, שנה וחצי לאחר השקת אלבום הבכורה "לומדת לקום" עושה עידית את צעדיה לקראת השקת האלבום השני בהפקתו המוזיקלית של עמיר לב, השיר החדש אספרסו love אותו עידית כתבה והלחינה נעטף בקבוצת נגנים מעולה הכוללת את משה לוי (כן משה של שלום חנוך, משה של ענבל מן…) באורגן המונד, חיים רומנו בגיטרה, מאיה בלזיצמן בצ'לו, יונתן לויטל בגיטרת בס ומאיר ישראל בכבודו ובעצמו על התופים. השיר עצמו לדברי עידית הוא סוג של זיכרון והבנה: "אספרסו love" נולד באוטו. חזרנו מפורטוגל המקסימה, ובתוך כל הזיכרונות היפים היה גם זיכרון של אספרסו טעים. כמה שבועות אחרי כבר התחילו הזיכרונות להיטשטש ונהר החיים חזר לזרימת השגרה שלו. כשהוא הביא אלי לאוטו את האספרסו, שהוא מצא כשהמתין בתור לספר, ידעתי שהוא לא מביא לי סתם קפה. הטיול שלנו, הזיכרונות והקסם, נצנצו בעיניים שלו ובכוס מהנייר שהיה בה אספרסו".

 

דן תורן – בפעם הראשונה

דן מסכם שלושים שנה עם שיר חדש – בפעם הראשונה, דן אומר שלפני ארבעים שנה כתב את השיר הראשון, לפני שלושים שנה ראה שיר שלו אור לראשונה, אני אומר שאצלנו זה חמישים שנה, לשחק בשלל המלחמה, מאה מטרים מכיכר העירייה, כעת הוא שם עם הגיטרה, הוא חוזר לכור החציבה, דן תורן משחרר שיר חדש לקראת אלבום אוסף כפול המציין שלושים שנות יצירה. באלבום ימצאו את מקומם שירים רבים שכתב, הלחין, והפיק לאחרים במקביל ליצירה האישית שלו ולהשתתפותו בפרויקטים מוסיקלים רבים. אני מצפה לאלבום, מקווה להופעה. היא תתקיים בתאריך 6 ביולי במועדון בארבי בתל אביב ויתארחו לצידו של דן תורן יהודית רביץ, ברי סחרוף, הזבובים, בלאגן, כן יהיה שמח.

 

נעמה הכהן – קבלת שבת

בקול של נעמה הכהן נתקלתי לפני מספר שנים כאשר שחררה שירים שכתבו אחרים, קולה חרוך במקצת אך משרה נינוחות ושלווה מעורבים בדריכות, עתה מגיע אלי שיר נוסף שאותו שרה נעמה הכהן, שיר פרי עטה והלחנתה, חושף יותר מטפח אודות הדמות מאחורי הקול המעניין, דמות לא פחות מעניינת שביוגרפיה האישית שלה מצויים תהליכים של חזרה בשאלה ויציאה מהארון. הסינגל קליפ החדש – קבלת שבת מבקש להעביר את החוויה האישית של נעמה אל מול המסגרת הדתית השמרנית והמוקפדת והמאבק בזהות העצמית מול הזהות הקהילתית ממנה היא מבקשת לפרוץ החוצה, הקליפ העשוי בטוב טעם והטקסטים ישירים ואינם מתייפייפים.

 

רועי נויפלד – מתים מאהבה

כשהוא פורש כנפיים מחוץ למטריה של האבא שמוליק נויפלד כמפיק מוסיקלי וכעת כיוצר לקראת השקת אלבום בכורה אישי מלא מבקש רועי נויפלד לעמוד בקדמת הבמה כיוצר כותב מלחין ומבצע שאינו נופל משורת האמנים עימם ניגן, להם הפיק ועיבד את חומריהם, השיר מתים מאהבה מספר בגוף ראשון שני שיחה דמיונית בין זוג מאוהב על ההווה והעתיד עטוף במנגינה קליטה עשירה בעיבוד מוסיקלי נכון קצבי ומהיר.

 

לטאות הענק מכוכב הניבירו – אלבום בכורה

לפני הרבה שנים קראתי בשקיקה את הנובלה הדמיונית "West of Eden" מאת הסופר האמריקאי הארי האריסון שהתפרסה על פני שלושה כרכים, שם בעולם המקביל ליקום שלנו אף אסטרואיד לא פגע בכדור הארץ לפני 65 מיליון שנים והגזע השולט היה היצורים בעלי הדם הקר, הלטאות, בני האדם היו סוג של גזע נחות יחסית…שם נולד גדל ובגר כפיר רימוך הנוראי שבשלב מסוים הצליח להגר לכדור הארץ שלנו, לערוך כאן כל מני פסטיבלים ומיני פסטיבלים שונים ומשונים עם שלל הרכבי שוליים, להכיר ולהתאהב בג'קי המאממת ולהקים הרכב הנושא בגאון את תורת הגזע הלטאתית כגזע המתנשא מעל כל הברואים. ההרכב הזה משיק בימים אלו אלבום בכורה לתפארת הכולל תריסר שירים העוסקים מזווית כזו או אחרת באגדות אורבניות שונות המסתירות מאחוריהם המתק שפתיים מציאות אמיתית של עולם זר ומנוכר, כך או אחרת, מדובר בסוג של אלבום שאתם חייבים לעצמכם, יש לו אפילו חוברת מצויירת מדהימה ביופיה ובמתק תמליליה. הלטאות יחגגו את השקת האלבום במופע חגיגי ומשוקץ בתאריך 31 במאי במועדון בארבי בתל אביב. תגיעו או שתימסו בחום הלבה שתצא מליבת כדור הארץ!

 

יוסי סאסי – Roots and Roads

אלבום הסולו השלישי של גיבור הגיטרה יוסי סאסי מאז פרישתו מלהקת הרוק המפורסמת עמשבצות הרוק המתקדם והמטאל, כאשר לצד הרכב הנגנים והשירה הקבוע הוא מארח בחומרים החדשים קשת רחבה ואקלקטית של נגנים, האלבום, כשמו כן הוא, שורשים ודרכים, מבקש להציג תמונות מחייו של סאסי כאמן ומוסיקאי החי על התפר בין שורשיו בעבר ובין הדרכים בהן הוא משוטט כדי להציג את מרכולתו – יצירתו המוזיקלית, מופעי ההשקה יתפרסו על פני יומיים, 2+3 ביוני, בבית היוצר של אקו"ם בנמל תל אביב. תגיעו!

 

חיה מילר –  1 +

השם חיה מילר בניגוד להגדרה העצמאית של ההרכב כמגיע מהרחובות המזוהמים של דרום תל אביב, מושאל מבית אופנה חברת חיה מילר יצרני אופנה עילית בע"מ מרחוב הפלמ"חבחוויותיו 22 הרצליה שכבר איננה קיימת, עם המוזרות הזו ניתן להתקדם לאיש הפרונט של הלהקה, היוצר והסולן קוסטה קפלן המגיש שלוש שנים לאחר אלבום הבכורה "חיי מדף" שיצא בלייבל העצמאי של לבונטין 7, שהיווה בעצמו מעין מועדון הבית לקוסטה, אלבום שני העונה לשם הכל כך מחייב "1 +" הנגזר באופן ברור מכרטיסי החינם הכל כך אהובים בסצנה ובברנז'ה, האלבום החדש כולל תריסר שירים ורמיקס לשיר "שמועה" שניתן להגדירו כאחד השירים, מדובר ביצירות רוק עברי עצמאי בועט ונכון שנוצרו כאן, קוסטה מלהטט במילים, משמעויות ומשפטים על גבי מצע רוק מחוספס ואנרגטי במידה הנכונה, להיט נוסף שעושה לי את זה הוא השיר הפותח "לילה מבחירה בתחנת המשטרה" עם נרטיב ריאלי המצמרר בחוויותיו. חיה מילר תחגוג את השקת האלבום במופע חגיגי שיתקיים בתאריך 4 ליוני במועדון בארבי בתל אביב, רוצו!!

 

OSOG – On Shoulders Of Giants

האלבום השלישי של להקת ה  B Side של סולן להקת המטאל בצפר, תמיר אביטל ההופך את דמותו המוסיקלית והרגשית מרוקר כבד הצווח את נשמתו מעל הבמות הכי גדולות בעולם ביער של צלילי דיסטורשן כבדים לסוג של דור רביעי לחלוצי המערב התיכון בארצם של הגיבורים והחופשיים. כן, תמיר וחבורת הנגנים שלו שכוללת אנסמבל מאתגר ומרתק של וירטואוזים האוחזים בכלי מיתר אקוסטים הנעים בקשת רחבה בין גיטרה ועד יוקלילי מנגנים את יצירותיו של תמיר הנעות על סקאלת הפולק רוק המתבסס על מוסיקת עם אמריקאית עם טעמים של נערי פרות לצד קוטפי כותנה. תריסר השירים העשויים ומבוצעים בטוב טעם מתכנסים תחת מעטפת שאיננה מתיימרת כלל ומוכתרת בטייטל של שם הלהקה, אוסוג או בעברית – תחת כתפי ענקים. מופע ההשקה של האלבום יתקיים בתאריך 4 ביוני במרכז עינב על גג גן העיר בתל אביב. זנקו!!!

 

ירונה כספי – דדלוס הציפור

רק לפני שבוע שחררה ירונה כספי את הסינגלה אחרון והנה עתה ניצבים אנו בפני האלבום המלא, השישי במספר העונה לשם "דדלוס הציפור", שינוי כיוון מרענן ומוזר גם יחד לכיוון הפקה אקוסטית עם מגוון כלי נגינה, ירונה בורחת מתדמית הרוקנ'רול הכסחני והמתריס והופכת הפעם לקול העמוק והנעים של לבבות ומחשבות הבאים ממשוררים רגישים. מניין שירי משוררים שעובדו והולחנו בידי ירונה לצד שיר נוסף פרי עטה והלחנתה – חוף פרישמן, ירונה מעמידה את הטקסטים בקדמת הבמה ומותירה את העיבוד וכלי הנגינה ללוות ולעטוף ברכות מאחור בצורה נכונה וברורה, רגעים של איכות ואמנות צרופה גלומים באלבום החדש, שעת תענוג לאינטליגנציה ולרגש. ירונה כספי תחגוג את השקת האלבום במופע שיתקיים בתאריך 1 ליוני בבית היוצר של אקו"ם בנמל תל אביב, תגיעו!!

 

רונן פרי – אם מישהו שואל

אלבום הבכורה של רונן פרי, משורר, מלחין, יוצר, נגן, זמר, קלידן ופורט עלי גיטרה המגיש 11 שירים שנולדו בבטנו והפכו לכדי אלבום באמצעות פרויקט הדסטארט ובסיוע קרן אקו"ם, יחד עם הנגנים המלווים אותו בועז וולף ואייל ליאון קצב השותפים לעיבוד וההלחנה, את שיריו של פרי ניתן להגדיר כשירים הישראלים שהיו כאן מתמיד ולא נחשפנו אליהם בשצף קצף הצלילים המאיים להטביע אותנו, האזנה לאלבום מעלה אסוציאציות טובות ונכונות, מילים ברורות משולבות במשפטים נכונים עטופים בהרמוניית צלילים נכונה ואיכותית, כך צריך להישמע הקול הארצישראלי העכשווי. רונן חגג את השקת האלבום במופע שהתקיים לפני מספר ימים במועדון תמונע בתל אביב.

 

גלעד שגב – זמן להשתנות

זה כל כך לא הוגן כלפי, כאשר זמר, יוצר, שאני מעריך מאוד, חובר לזמר, יוצר, שאני מעריץ כדי ליצור את אקט הסיום בשחרור השירים רגע לפני השקת אלבומו החמישי. כך הגדרתי את רגשותי והרגשתי בעקבות השיר האחרון שהקדים את יציאתו השלמה והמלאה של האלבום החדש של האמן והמוזיקאי גלעד שגב – זמן להשתנות. בשנים האחרונות בילה גלעד את מירב זמנו במסעות ברחבי העולם הרחב בשלל הופעות בפני קהילות יהודים ושאר בני אנוש ובתוך כך מצא את הזמן והמקום לכתוב, להלחין וליצור חדש תוך שהוא נפגש, רותם ומשתף פעולה עם יוצרים ומוזיקאים מרחבי העולם התורמים את חלקם באלבום האקלקטי כתמלילן האמריקאי המצליח Jack Knight שבתיק עבודותיו מצויים ג'ניפר לופז ופי. דידי, מתיסיהו, קישה ועוד. כן שיתף גלעד פעולה עם המפיק המוסיקלי FirstBorn האחראי לכמה מהיצירות של בריטני ספירס וניקי מינאז'. את החותמת המקומית אקלקטית וחמה ביותר מגיש גלעד כאשר הוא משתף פעולה על רביד כחלני בשיר האחרון לפני ההשקה שבעקבותיו כתבתי את דברי הפתיחה כאן. אין ספק כי היותו של גלעד שגב איש העולם הרחב במסלול חייו ושורשיו הנה נדבך חשוב בהיותו של האלבום החדש אחת מהמתנות שהייתם מבקשים לקבל לקראת חג הביכורים הקרב. בתאריך 30 למאי גלעד יחגוג את השקת האלבום החדש במועדון זאפה בתל אביב, גם רביד וגם גורי אלפי יתארחו, תענוג.

 

מושיק עפיה – חצי חיים

מה לא נאמר על מושיק עפיה, מי שעומד מאחורי שורת להיטים הנעים בין הסגנון הטורקי לסגנון היווני, קריירה שצללה והסתבכה עקב חובות כבדים, חזרה לתודעה ואהבת הקהל הרחב בעקבות השתפותו בתוכנית הריאליטי הטלויזיונית "האח הגדול" אשתקד וזכייתו במקום הראשון. השנה ערך מושיק סבב הופעות מוצלח ברחבי הארץ, שחרר שורת סינגלים חדשים שהתקבלו בחום רב בתחנות הרדיו. כעת משיק מושיק עפיה אלבום חדש, השישה עשר במניין אלבומיו (כולל אוספי להיטים והופעות חיות), חצי חיים הכולל תריסר שירים שכתבו והלחינו עבורו מיטב השמות בז'אנר הימתיכוני וביניהם: אבי אוחיון, אסף צרויה, אופיר כהן, חגי אוזן, צ'ולי זכאי, דניאל חן, יניב ליבוביץ, משה בן אברהם, גולן בן אברהם, אלירן אביטל, מאיר בנישתי, דנה מלכה ויניב נגאוקר. את העיבודים המוזיקליים לשירים היוצרים קשת להיטים מעניינת ומגוונת החל מעיבודי תזמור ערביים קלאסים, דרך פופ מזרחי קופצני, עובר לשימוש בלתי מתפשר במספר שבלונות מתפשרות ונוסחאות של הצלחה הפיקו: תמיר צור, דניאל חן, אלי קשת, אלירן אביטל, שי ראובני. אין ספק בליבי כי האלבום החדש ימצא את מקומו בפופולאריות הן ברחבות הריקודים במועדונים ובשמחות, בהתקני ההאזנה במכוניות, בתי קפה ובסמארטפונים. הנה מילה וחצי של מושיק עצמו על האלבום: "השירים השקטים באלבום מזכירים את הסגנון המוסיקלי של תחילת דרכי, שירים רגישים עמוקים ונוגעים, לצידם בחרתי שירים מקפיצים ושמחים, אני מאוד מחובר לאלבום הזה ושלם איתו". הופעת השקה חגיגית לרגל יציאת האלבום החדש תתקיים בתאריך 12 ליולי במועדון רידינג 3 בנמל תל אביב.

 

נדב גדג' – NADAV GUEDJ

אין ספק כי נדב גדג' היווה סיפור הצלחה ישראלי בינלאומי בכל מובן, אחרי זכייתו של הנער הזה במקום הראשון בתוכנית הריאליטי "הכוכב הבא" והשתתפותו באירוויזיון אשתקד תוך הצגת יכולות של זמר רקדן ובראש ובראשונה השתתפות כנציג ישראל בגמר האירוויזיון לראשונה מזה שנים רבות  לקחו אנשי טדי הפקות את הכוכב הצעיר וחברוהו לשורת יוצרים מקצועיים: בראש כולם כמובן דורון מדלי, רובי פאייר, דניאל קפלר, אבישחר ג'קסון, שושן ג'קסון, מיטל דה רזון, אלון שר, דקל שחרור, ליאור בוסקילה, אלה דורון וכמובן נדב גדג' ששותף בכתיבת 3 שירים באלבום. על ההפקה המוסיקלית ניצח ינון יהל. התוצאה – אלבום בינלאומי הכולל תשעה שירים מכווני מטרה ומקוונים למדיה העולמית אל עומקו של הסגנון בו שוחה נדב – רחבת הריקודים. הקהל הישראלי יוכל לחגוג עם נדב את השקת האלבום בתאריך 25 ליולי במועדון זאפה בהרצליה, בואו עם נעלי ריקוד!!

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: