חדשות הסצנה

בחזרה לויניל

מועדון בארבי בשיתוף נענע דיסק מכריזים על מות הקומפקט דיסק וחזרת הויניל  "מלך הסאונד" המוחלט לחיינו!!! 

בחזרה לויניל
בחזרה לויניל

פרויקט "בחזרה לויניל" הינו יוזמה משותפת של מועדון בארבי וחברת נענע דיסק, הכוללת הוצאה לאור של אלבומי מופת במוזיקה הישראלית שיצאו (בחלקם) לראשונה על גבי תקליט. כל תקליט יושק במופע מיוחד וחד פעמי שיתקיים במועדון בארבי. כל התקליטים ממוספרים וחתומים על ידי האמנים, יעברו עריכה ומאסטרינג מחדש, ואליהם יצורפו חוברות האלבום המלאות. את התקליטים שיצאו במהדורה מוגבלת ניתן יהיה לרכוש רק בקניית כרטיס לאותה הופעה.

מועדי ההופעות וההוצאות המחודשות המתוכננות בסדרה:

4-5.11 ברי סחרוף "נגיעות"

אלבומו הרביעי של ברי סחרוף, מהיוצרים האהובים והמוערכים בארץ, שהביא כדי שלמות את השילוב בין רוק ישראלי למוזיקה אלקטרונית ומזרחית. הוצאת התקליט תלווה בצמד הופעות מיוחדת. (לראשונה על גבי תקליט).

כרטיסים במכירה מקוונת, איוונט פייסבוק למופע הראשון, איוונט פייסבוק למופע השני.

28.11 – הצ'רצ'ילים –  "Jericho"

אלבום המופת של להקת הרוק הפסיכדלי. חברי ההרכב המקורי חיים רומנו, מיקי גבריאלוב, רוב האקסלי ודני שושן ישחזרו על הבמה את קסם הסבנטיז במופע חד פעמי ממיטב שיריהם. (הוצאה מחודשת).

כרטיסים במכירה מקוונת, איוונט פייסבוק למופע. 

16.12 – אהובה עוזרי

שני אלבומי מופת של אהובה עוזרי, המוזיקאית פורצת הדרך, שהביאה צליל ייחודי, חדש ומרתק למוזיקה הישראלית והשפיעה עליו רבות: "היכן החייל" (הוצאה מחודשת), "צלצולי פעמונים" (לראשונה על גבי תקליט).

28.1.16  אסף אמדורסקי (האלבום הראשון)

אלבום הבכורה של אסף אמדורסקי, שחשף את כשרונו העצום וההתייחסות הייחודית ויוצאת הדופן ששלו למוזיקה, טקסטים והפקה מוזיקלית. (לראשונה על גבי תקליט).

11.2.16 – שי צברי "שחרית"

אלבום הבכורה עטור השבחים של שי צברי, שפרץ לחיינו ולאוזנינו בשנה האחרונה ומביא אתו קול ונשמה גדולה, שאי אפשר להישאר אדישים אליהם. (לראשונה על גבי תקליט).

עוד עתידים בהמשך:  אלג'יר "מנועים קדימה", סיאם, יוסי אלפנט ולהקה רטורית, שולי רנד, כנסיית השכל "אוטוביוגרפיה", שמוליק קראוס "מדינה ישראל נגד שמוליק קראוס" (בשיתוף האוזן השלישית) ועוד… 

בקטנה – הנה הבלוג של יובל אראל מתקלט במאה שעברה…

יובל אראל מתקלט במאה העשרים...
יובל אראל מתקלט במאה העשרים…

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

  1. מדינת ישראל נגד קראוז שמואל זה פשוט חובה חובה חובה שיצא מחדש על תקליט.
    אחד מההוצאות המחודשות ההכרחיות ביותר ברוק הישראלי!!! מתי כבר יצא????

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: