סיקור הופעות

המסיבה התל אביבית של קונצ'יטה וורסט

קונצ'יטה וורסט, נדב גדג',אמיר פיי גוטמן, עדן בן זקן ומאיה בוסקילה ככבו בצהרי שישי 12.06.2015 מעל הבמה המרכזית של מצעד הגאווה בפארק צ'ארלס קלור, מראות וקולות מביא יובל אראל. קטעי וידאו ותמונות מתפרסמים גם ב"בטריבונה".

קונצ'יטה בפארק צ'ארלס קלור. צילום: יובל אראל
קונצ'יטה בפארק צ'ארלס קלור. צילום: יובל אראל

במסגרת חגיגות מצעד הגאווה שהתקיים היום בצהריים נערכו הופעות ומיצגים מעל הבמה המרכזית בפארק צ'ארלס קלור, אורחת הכבוד היתה קונצ'יטה וורסט, זוכת האירוויזיון לשנת 2014.

נדב גדג', גולדן בוי. צילום: יובל אראל
נדב גדג', גולדן בוי. צילום: יובל אראל

גם השנה עיריית תל אביב נתנה את חסותה לאירועי שבוע הגאווה במסגרתו התקיים המצעד המסורתי שעמד הפעם בסימן העצמת המודעות לקהילת הטרנסג'נדרס. מיד בסיום מצעד הגאווה התקיימו הופעות פריצה של הזמרים והזמרות לצד מופעי דאנס ודראג ממיטב הליינים של קהיליית הלהט"ב התל אביבית בהנחיות והופעתו של אוריאל יקותיאל. כפי שסוקרו המופעים אשתקד, גם השנה הפגנו נוכחות במתחם.

מאיה בוסקילה, חופש בפארק. צילום: יובל אראל
מאיה בוסקילה, חופש בפארק. צילום: יובל אראל

את מירב תשומת הלב של הקהל קיבלו נדב גדג', נציג ישראל בתחרות האירוויזיון האחרונה והזמרת הטרנסג'דרית קונצ'יטה וורסט שזכתה כזכור בתחרות האירוויזיון בשנה שעברה.

השושנים של עדן בן זקן. צילום: יובל אראל
השושנים של עדן בן זקן. צילום: יובל אראל

ואם כבר אני מזכיר את השנה שעברה הרי אז אמרתי את המשפט הבא, המתאים גם להיום – בואו נעזוב את כל החפירות, מצעד הגאווה הוא בראש ובראשונה, לאחר שמסירים את תוכנו המגדרי, הפנינג מצויין לצעירים וצעירות חובבי ריקוד מכל הפריפריה העוטפת את גוש דן, סיבה למסיבה.

אז מסיבה אכן הייתה, וגם הופעות, את המראות תמצאו כאן בגלריית התמונות, תלחצו.

את הקולות תשמעו כאן, בווידאו, צילום – אדוה אראל

 

 

 

 

 

וכך זה נראה מהבמה, צילום וידאו – דורון מדלי

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: