כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

פסטיבל בסוודר החמישי יוצא לדרך!!!

פסטיבל בסוודר החמישי יתקיים השנה במועדון בארבי ביום שישי 9 לינואר, תאספו ביגוד חם כתרומה לחסרי הבית ותגיעו למופעים, כל הפרטים.

בסוודר, לוגו
בסוודר, לוגו

פסטיבל בסוודר הנו אירוע התרמה מוסיקלי שמטרתו איסוף בגדים חמים למען חסרי בית, האירוע כבר הפך למסורת יפה ואנושית של תושבי תל אביב. מיטב האומנים בארץ מופיעים בליין אפ מעולה כאשר מחיר הכניסה הינו בגד חם, שמיכה, נעליים או כל אביזר שיקל את חודשי החורף על חסרי הבית. לכבוד השנה החמישית של הפסטיבל, שטל מהבארבי הזמין את הפסטיבל להתארח במועדון.

האירוע בהנחייתה של דפני ליף יקרום עור וגידים או סוודר ושמיכות בתאריך 9 לינואר, יום שישי בין 12:00 ועד 17:00, בין המוזיקאים שהתנדבו להופיע תמצאו את – הדג נחש, דן תורן, חמי רודנר, יהודה קיסר, עמיר לב, המכבסה של אצ'ה, יעל דקלבאום, שרון מולדאבי, סגול 59, TREE,מלכה באיה, גיא בוקאטי, תום רהב. אז לכם נותר רק לרשום ביומן, יש גם איוונט, תאטנדו, תגיעו בשישי עם חיוך גדול ושקית ובה סוודר, שמיכה או כל פריט שיסייע להתגונן מפני הקור לאותם דיירי רחוב ואנשים שמזלם לא שפר עליהם, כי אנחנו אנשים למען אנשים.

איוונט

הפסטיבל בשנת 2014

הפסטיבל בשנת 2013

שנה אזרחית טובה!!

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d