כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

סיקור הופעות

תכלס, כל העולם, שלו

הענקת "אלבום זהב" לזמר ויוצר רותם כהן עבור אלבומו "אל העולם שלך" במהלך מופע סבב זהב באולם נגה בתאטרון גשר ביפו, מוצ"א, 06.12.2014. נכח תיעד ומדווח – יובל אראל.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אכן, כל העולם שלו, מאז הפריצה של רותם כהן לקדמת הבמה כמבצע, השקת אלבום הבכורה לפני הקיץ האחרון, הוא נחשב ובצדק לאחד היוצרים והמבצעים הבולטים היום במוסיקה הישראלית, הן בזכות להיטי ענק שכתב לאמנים אחרים ואף זכה בפרס אקו"ם (אייל גולן, שלומי שבת, בועז שרעבי ועוד) והן בזכות המעבר שלו לקדמת הבמה שמוכיח את עצמו!

ביומן של רותם רשומות הופעות סולד אאוט, בפליי ליסט האישי שלו נמצאים שלושה שירים ראשונים מאלבום בכורה שהפכו להיות המנונים בתוכניות רדיו מובילות בתחנות רדיו שונות, מספרים אדירים של צפיות ביוטיוב ותוארי השיר המושמע ביותר ועוד ועוד.

לצד כל ההישגים הללו קיים קהל ההולך וגדל מהופעה להופעה בקצב מטורף, אם אדייק, מדובר במאות ואלפי בנות, נערות ונשים הממלאות עד אפס מקום את האולמות בהם הוא מופיע ומכתירות אותו כזמר יוצר הכי אהוב על נשות ישראל.

מופע ההשקה של האלבום התקיים כאמור בחודש מאי האחרון, במועדון זאפה בהרצליה, מופע שהיה מלא בקהל מעריצות ומלוויהן הרבים. הנה כמה מילים שכתבתי אז, תמונות ובמיוחד קליפים שהציוד שלי תיעד…

עם ההצלחה האדירה הזו מתלווה כאמור סבב הופעות בכל רחבי הארץ, רותם מקבל נקודת הערכה אחת ענקית ממני לאחר שבמהלך ימי הלחימה מול רצועת עזה הוא לקח חלק יחד עם אמנים אחרים ואף לבד בירידה לדרום, קיום הופעות בפני הנצורים בחדרי הביטחון, בפני חיילים שנפצעו בקרבות.

במוצאי שבת האחרון הגיע רותם אל אולם נגה שבתאטרון גשר ביפו, קרוב לאלף נשים, וכמה גברים מלאו את האולם, מושבים ומעברים על מנת לחוות פעם נוספת (אחוז הקהל החדש היה זעם ביותר…) את המופע של רותם עם ההרכב בביצוע כל שיריו הלוהטים, רומנטיקן אמיתי.

שיאו של הערב מבחינה מקצועית היה כאשר הוענק לרותם על ידי נציגי חברת פליי רקורדס "אלבום זהב" עבור הגעת מכירות האלבום מעל 20 אלף, מה שנקרא, הקהל מצביע בכיס. נקודה רומנטית נוספת הייתה כאשר רותם קרא לבחור בשם בנצי להגיע לבמה יחד עם חברתו, רותי, ולעיני הקהל הרב והנרגש כרע בנצי ברך והציע נישואין.

רותם כהרגלו, ולמרות שהמופע נערך מול שורות מושבים מרופדים ולא באולם בו הקהל נגיש יותר, ירד מהבמה והצטרף לקהל העצום בשירה, לחיצות יד, חיבוקים, מחוות והרבה הרבה סלפי…

המשכו של המופע היה בעמידה, כאשר עשרות מעריצות מצטופפות ליד הבמה עם ידיהן שלוחות אל על…

לאלו שלא הצליחו לשים יד על כרטיס אני יכול לדווח כי בחודש הבא רותם חוזר לתאטרון גשר, 3 בינואר.

ליין אפ:  פריז ועד יפו, בואי נדבר, כמעט התרגלתי, מושג לאהבה, אני מרגיש, נגעת לי בלב, כמה אהבה יש, לכסות אותך, אל העולם שלך, כשאחר, דה ז'ה וו, גם אני, כולם יגידו לה, כשנגיע הביתה, התחיל החום. הדרן: אני יודע, להסביר לך.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע

וידאו

 

 

 

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d