חדשות הסצנה

חסרי זהות….

הלהקה של ישקי ויותם חוגגת עשרים שנה, חפירה, פוגו ומופע, פרטים, כרטיסים (לקנות)

יוזלס, בארבי. צילום: יובל אראל
יוזלס, בארבי. צילום: יובל אראל

לפני מספר שנים ראיתי לראשונה את יותם בן חורין במופע, זה היה בסך הכל מופע חימום אקוסטי להרכב אחר, אבל זה היה בסך הכל אחד המופעים המצויינים שראיתי ושמעתי, כשנה ויותר לאחר מכן זכיתי לראות את יותם עם כל הלהקה שלו, אמרו לי שהם עושים טורים ברחבי העולם, מיפן ועד סוף העולם ימינה (או שמאלה), אבל הם נחתו במועדון בארבי, דיווחתי אז על ריקודי פוגו, קראוד דייבינג ותחושה טובה, כתבתי על המופע.

מאז שמעתי לא פעם את ישי ברגר, אחד מעמודי התווך של היוזלסים בהרכבו בא לבר, שיאני השירים הכי קצרים סביב מילה אחת…

לפני שנתיים וחצי הם השיקו אלבום חדש Symptoms, זו היתה הזדמנות נוספת לחוות את המופע שלהם, הפעם בסאבליים, היתה חגיגה, גם הפעם כתבתי על המופע.

בעוד חודש היוזלסים חוגגים פאקינג עשרים (20) שנים לפעילות ההרכב, זה אומר שהם כבר אולד סקולס…אבל זה גם אומר שהם עדיין נותנים בראש…

הדיבור הוא על מופע חגיגי במועדון בארבי, אותו יחממו ההרכבים Man alive & Kids Insane וכנראה שיהיה אורח מיוחד שלא רוצים לספר לי מי הוא, סודי בינתיים…

האיוונט יערך בבארבי בתאריך רביעי לדצמבר, יום חמישי, פתיחת הדלתות: 20:30, תחילת המופע: 22:00. מחירי הכרטיסים יעמדו על 60 ₪. (63 במכירות מקוונות)

מכירת כרטיסים:

דרך אתר טיקסוייז או דרך אתר בארבי

כאן המילים מהמחברת של ישי ברגר (העתקתי אותם מילה במילה):

ב-20 שנים הספיקו יוסלס איי.די להוציא 8 אלבומי אולפן מהודקים עם מפיקים בינלאומיים נחשבים, מכריס רואו ועד ביל סטיבנסון (בקצב של אלבום בכל שנתיים), עוד 8 אלבומים משותפים עם אמנים בינלאומיים אחרים, מגוון שירים והפקות משותפות עם יוצרים מקומיים )מוקי, דן תורן) ו-DVD דוקומנטרי אחד, לערוך עשרות סיבובי הופעות ולשמר עדת מעריצים בארה"ב, יפן וברחבי אירופה. הם השתתפו בסרט "שנת אפס" זוכה פרס אופיר לפסקול בו שולבו שיריהם, בסרט הדוקומנטרי "חצוצרות יריחו" על סצנת הפאנק הישראלית, וגם נבחרו להנחות את תכנית הנוער "אקזיט" בערוץ "הוט".

מזה 20 שנה ועד היום שמרה הלהקה על הרכב נגנים כמעט מקורי: יותם בן חורין (סולן, בס), ישי ברגר (גיטרה) וגיא כרמל (גיטרה), כאשר את עמדת המתופף איישו מספר מתופפים משתנים, האחרון שבהם (יונתן חרפק) הוחלף על ידי גדעון ברגר, אחיו הצעיר של ישי, אשר משמש כמתופף הלהקה בשנתיים האחרונות.

יוסלס איי.די היא מחלוצות הייצוא המוזיקלי של ישראל לעולם ומהמובילות והמוכרות שבהם. הילדים שהיו כשהתחילה הלהקה לפעול כבר התבגרו ב-20 שנים, אך המוזיקה שלהם עדיין צעירה, בועטת ומשובחת מתמיד.

יוזלס וידאו

 

יותם

 

יוזלס

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: