סיקור הופעות

ויטמין סי

סי היימן, רגע לפני השקת המופע "25 שנה על הבמה", החזרה הגנרלית, השיר החדש. בית היוצר בנמל תל אביב, 07.01.2014. אייטם קצר – דיווח בתמונות וקולות – יובל אראל.

סי היימן, 25 שנה על הבמה. צילום: יובל אראל
סי היימן, 25 שנה על הבמה. צילום: יובל אראל

סי היימן, הבת של נחצ'ה, חוגגת בימים אלו סבב הופעות תחת הנושא "25 שנה על הבמה", אמנם לפי החישוב שלי יש עוד כמה שנים בתוספת, עם לוקחים בחשבון את הופעותיה הראשונות בשנת 1986 במועדוני תל אביב, אבל לא נתפוס אותה במילה.

אז סומנה סי ככוכבת רוק פרועה, שוברת מוסכמות וקוראת תיגר, עם שורת שירים כ"לא עובדת בשביל אף אחד" שהקליטה עם "להקה מקומית", עם "עולם תעשייתי", "גרפיטי תל אביב", "חצי עולם", "גיבור גדול" וכמובן "כמו צמח בר" השתלבה סי היימן במיקום טוב בצמרת הכוכבים של שנות השמונים, מאז ועד עתה היא לא שקטה על שמריה ונטלה חלק בפרויקטים מוזיקליים שונים.

סי היימן, יהלי ואיתי. צילום: יובל אראל
סי היימן, יהלי ואיתי. צילום: יובל אראל

את ההזדמנות להגיע לחזרה הגנרלית לקראת המופע החדש, במסגרתו תבצע סי משלל להיטיה הגדולים, מופע שאת מימונו הרימה סי באמצעות פרוייקט גיוס ממון המונים HeadStart שהצליח מעל המשוער, לקחתי בשתי ידיים, אני ועוד כמה מעריצות וחברים קרובים שזכו למעין מופע אינטימי, בחזרה גנרלית לליין אפ של  26 שירים, סי היימן- שירה, מפוחית, מאור ויזל- גיטרות, איתי זיכרי- קלידים, פסנתר והמונד, יפעת נץ- בס, אודי גלברט- תופים וכלי הקשה, נגן אורח – שי ברקוביץ' בסקסופון, אירוח של קורין אלאל, יהלי הבן  ואיתי בגיטרות אקוסטיות ושירה, וכן ביצוע סינגל חדש לזמרת צעירה בשם נטלי רותם.

האייטם החשוב בחזרה היה ביצוע ראשון פומבי לסינגל חדש "שימי ליפגלוס". הזדמנות לצפות ולהאזין לו כאן בהמשך…

כאמור שני המופעים הקרובים בבית היוצר הם בבחינת סולד אאוט, אולם מופע נוסף יתקיים בתאריך 20 לפברואר בתאטרון תמונע, לינק לרכישה מקוונת.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהחזרה הגנרלית

וידיאו

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: