חדשות הסצנה

החוט, הזהב והזמר…

אני משגר כאן הזמנה להגיע לתערוכה מרתקת המשלבת במפגשים עם התותים שבקציפת הסצנה המוזיקלית המקומית, תסתרקו יפה ותתחילו לקרא.

חוט זהב שזור בזמרים, מאיה גלפמן, עבודה, תמשיכו לקרא...
חוט זהב שזור בזמרים, מאיה גלפמן, עבודה, תמשיכו לקרא…

מאיה גלפמן, אמנית, יוצרת, בוגרת שנקר, אשר למרות גילה הצעיר יחסית צברה הספק  מדהים ורזומה ההולך לפניה. מאיה הספיקה להציג את יצירותיה בעשרות תערוכות, בין היתר, עבודותיה הוצגו במוזיאון ת"א לאמנות, מוזיאון חיפה לאמנות, הביאנלה ה-2 בהרצליה, ארט באזל מיאמי, אוניברסיטת "טאמה" בטוקיו, בית האמנים בת"א, "גלריה על הצוק" בנתניה ועוד. עתה היא הולכת על תערוכת יחיד חמישית.

ביום בחמישי האחרון נפתחה התערוכה החדשה והמסקרנת של מאיה גלפמן, "ניצוץ", בגלריה "צדיק" ברח' שמעון הצדיק 16, יפו. במהלך הצגת התערוכה הכוללת עבודות המשולבות בצמר ארגמן, חוטי זהב, גזרות כסף וברישום עדין, יתקיימו שלל אירועים בחלל הגלריה (וכאן אני מגיע לחלק המאוד מאוד חשוב עבורכם)

מדי שישי בצהריים (13:00) תארח האמנית מאיה גלפמן חברים-מוזיקאים להופעות אקוסטיות בפורמט נדיר וחד פעמי. מדי שבת (11:00-16:00) תפגוש מאיה את קהל המבקרים באופן אישי לשיחה על אמנות ועל החיים, על קערת מרק חם ושאר מאכלי חורף מנחמים מעשה ידיה.

שישי 22/11 – רותם בר-אור (The Angelcy)

שבת 23/11 – שיחת סלון

שישי 29/11 – "ממזרי הרגטיים" – ימי ויסלר (הבילויים) וערן וייץ, בנעימות שאבד עליהם הקלח

שבת 30/11 – שיחת סלון

שישי 6/12 –   רועי ריק ועידן רבינוביץ (הקולקטיב)

שבת 7/12 –  שיח גלריה בהשתתפות האמנית והאוצרת

שישי 13/12 – אסף אבידן

שבת 14/12 – שיחת סלון בצהריים ובערב אירוע נעילה חגיגי

הכניסה- חופשית לחלוטין – חינם !!!!

פרטים – תערוכת "ניצוץ" חמישי 14.11.13 – מוצ"ש 14.12.13, גלריה צדיק, שמעון הצדיק 16, יפו

שעות פתיחה: ב'-ה' 17:00-10:00; ו' 14:00-10:00; שבת 11:00-16:00

טלפון הגלריה: 077-4956981

הצצה לתהליך יצירת העבודות לתערוכה של מאיה

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: