חדשות הסצנה

חלוקת כרטיסים – יש לאן עם בן צוק…

בן צוק משיק את אלבום הבכורה "בין שני הקווים" במופע חגיגי במועדון בארבי, לבלוג של יובל אראל יש כרטיסים בשבילכם…

בן צוק. צילום: יובל אראל
בן צוק. צילום: יובל אראל

בן צוק, מוזיקאי, זמר, יוצר וגיטריסט ישיק בתאריך 27.08.2013 את אלבום הבכורה\סולו שלו "בין שני הקווים" בו התגבשו שירים שכתב והלחין בד בבד עם פעילותו כסולן באחת הלהקות היותר מרתקות ומאתגרות שיש בסביבה.

במסגרת השקת האלבום החגיגית שתתקיים במועדון בארבי יתארחו לצידו של בן המלווה בנגנים מתן אפרת, תומר מש וקובי אפרת, המוזיקאים – יעל דקלבאום, סיוון טלמור, ניקי, גיא שמי ומיקי ורשאי.

לבלוג יש כרטיסים בשבילכם, אפילו חבילה!! חמישה זוגות כרטיסים נמצאים ברשות הבלוג, הם יוענקו לקוראים\גולשים\מבקרים שיכתבו מילה או שתיים על הלהקה ההיא שבן מהווה את סולנה, והרמז במילה הקודמת…

את התשובות\תיאורים\הסברים ניתן לנעוץ כאן מיד אחרי הידיעה, או אפילו כשרשור בפייסבוק. הזוכים יקבלו הודעה בפרטי.

ובינתיים יש לכם כאן שלושה סינגלים ששוחררו מהאלבום הטרי…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: