כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

פסטיבל MAD MUSIC חוזר העירה

פסטיבל MAD MUSIC 2013 יוצא לדרך, יולי 2013, עם תובנות מהנסיון בשנה שעברה, כל הפרטים, מוסיקאים – קדימה להירשם, ההרשמה תסתיים בתאריך 20.06.2013.

 MAD MUSIC 2013

 במסגרת ועידת שיווק, פרסום, דיגיטל ומוסיקה 2013 הנערכת על ידי מערכת העיתון גלובס זו השנה השניה במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בת"א, במסגרתה מתכנסים בכירי ענפי השיווק, הפרסום, המדיה, האינטרנט, והתקשורת בישראל, יתקיים גם השנה במקביל פסטיבל של מוסיקה במסגרתו יופיעו יופיעו 50 יוצרים והרכבים מובילים ב- 10 מועדונים נבחרים בתל אביב : אברקסס, OCD, ננוצ'קה, צוזאמן, שסק, ברקפסט קלאב, רדיו EPGB, לבונטין 7.

פסטיבל המוסיקה העצמאית הוא יוזמה של גלובס, שנועדה לחשוף את יוצרי המוסיקה העצמאית המובילים בישראל למומחים הפועלים בעולם המסחרי, וליצור את הבסיס לשילוב יוצרים מובילים מתחום המוסיקה העצמאית בעולם השיווק הפרסום והניו מדיה.

ההופעות יתקיימו במקביל, וייפתחו לקהל הרחב ביום  רביעי ה – 17 ביולי 2013, החל מהשעה 19:30 ועד 22:30, הכניסה תהיה חופשית על פי הרשמה מראש באתר ועל בסיס מקום פנוי.

אז הנה זהדמנות נוספת למוסיקאים המבקשים חשיפה, וועדת איתור המורכבת מהאנשים הבאים –  מיכאל רורברגר, לאון פלדמן, אורלי יעקובי, דניאל ברנמן, ארז טן-ברינק, משה מזרחי, ג׳רמי האלש ונירית גורביץ' תעבור על הפניות ותקבע את רשימת המופיעים הסופית.

כזכור בשנה שעברה עלתה במסגרת הבלוג ביקורת המלווה בהרבה תהיות ושאלות לגבי אופן ההתנהלות של הפסטיבל והתגמול למוסיקאים, תהיות שנלקחו בסופו של דבר בחשבון והתקווה כי הלקחים והמסקנות ייושמו השנה לטובת המוסיקאים המבקשים ליטול חלק.

אז, קדימה, לחצו כאן להרשמה, היא תסתיים בתאריך 14 ליוני, קראו היטב את התקנון המבטיח מספר הטבות ותנאים מסויימים למוסיקאים שישתתפו.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d