כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

פס קול שבועי

פס הקול השבועי 18042013

שבוע של ניגודים, יום של שכול ועצב, יום של שמחה וקצב, מתמזגים אחד בשני, רוב רובם של השירים מוזמנים ומתוזמנים לשני הימים, אך יחד עם זאת נמצאו גם כמה דברים חדשים ומרעננים, קליפים, סינגלים, אלבום…האזנה, צפיה.

 

 

 

שני מייל של רוקפור

רוקפור. צילום: יובל אראל
רוקפור. צילום: יובל אראל

יממה לפני מופע הפריצה של חברי להקת רוקפור על הרצפה בחנות האוזן השלישית במסגרת חגיגות יום התקליט הבינלאומי שיחול בשבת, הם משחררים וידיאו קליפ חדש לסינגל Tow miles, אותו הם מבצעים יחד עם השחקנית, זמרת אפרת בן צור, קולה המלטף והשמיימי של בן צור התאים לאופי ולטמפרמנט שהלהקה מעוניינת להעביר. השיר התחיל דרכו כאילתור ולמעשה, הפזמון הוא שנולד ראשון: הגיטרה ניגנה את הריפ המהיר והסוחף, כשכל אחד מחברי הלהקה מצטרף ועוזר בבניית הבית, אקורד אחר אקורד, לבנה אחרי לבנה. בדומה לשאר שירי האלבום, שיר זה נכתב תוך עבודה משותפת של כלל חברי הלהקה, כשכל אחד תורם מכשרונו ומאופיו ליצירה.

הופעות קרובות בתל אביב – מוצ"ש 20.04.2013, בשעה 20:00 בחנות האוזן השלישית, כניסה חופשית, הם גם יחתמו וימכרו את תקליטם החדש Too Many Organs בגרסת ויניל, מופע ההשקה הרשמי יתקיים במועדון בארבי בתאריך 09.05.2013.

 

 

הפרויקט של גילי

Mayor. צילום: יחסי ציבור
Mayor. צילום: יחסי ציבור

גילי, גלעד מאיר, המוכר לרבים מההרכב הבועט של כל החתיכים אצלי יוצא לפרויקט מעניין, גילי מחבר קבוצת מוסיקאים לקולות, טקסטים, דמויות לכלל יצירה מוסיקלית חדשה – Mayor

קליפ ראשון מההרפתקאה הזו יצא לדרך, הביטו, האזינו.

 

 

קמצוץ הטבע של צביקה פורס

צביקה פורס. צילום: יובל אראל
צביקה פורס. צילום: יובל אראל

צביקה פורס, אחד מהאמנים הצעירים והמסקרנים שפועלים היום בסצנה המוסיקה המקומית, משיק אלבום אי פי הבכורה – Petite Natúre, עליו הוא עבד עם המפיק המוכשר בן ספקטור.

הנה האזנה בענן הצלילים | ניתן לרכישה מקוונת במחנה הלהקות

צביקה יעלה במופע פריצה במסגרת יום התקליט הבינלאומי בחנות מוסיקה נטו במוצ"ש הקרוב, 20.04.2013, לקראת השעה 19:15, בפסאג' אבן גבירול 30, חינם. מופע השקת האלבום יערך בתאטרון תמונע בתאריך 22.05.2013.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d